Макіяж Олівії Уайлд

27-річна Олівія Джейн Коберн, більше відома як Олівія Уайлд, не могла не стати актрисою, адже всі передумови до цього у дівчини були. Олівія є дочкою продюсера Леслі Коберна і журналіста Ендрю Коберна, а також онукою відомого ірландського новеліста Клода Коберна та племінницею автора популярних детективів Сари Кодуелл. Можливо, в перспективі вона могла стати журналісткою або письменницею, але вона вибрала інший шлях і цей шлях – акторство. Спочатку своєї кар’єри Олівія отримувала лише епізодичні ролі в таких кінострічках як «Альфа Дог», «Сусідка» і «Туристас», але вже через час вона стала відома в усьому світі завдяки трьом ролям – Тринадцятої в серіалі «Доктор Хаус», Алекс Келлі в серіалі «Самотні серця» і Кворрі у фільмі «Трон: Спадщина». За весь цей час Уайлд не раз визнавалася однією з найкрасивіших і найсексуальніших жінок планети, але в даний час актриса в розлученні і в пошуках свого щастя. 7 років шлюбу із сином італійського принца канули в лету, але Олівія не сумує і знімається в нових фільмах.

Макіяж Олівія Уайлд

Як же підкреслює свою красу колишня «principessa Olivia» (так Олівію називали в Італії, коли вона була заміжня за Тао Располі – сином принца)?

1. Хто б зміг бездоганно вжитися в образ Жінки-кішки? Звичайно, Олівія Уайлд! У цієї жінки просто незвичайна зовнішність, яка асоціюється в мене саме з кішкою. Красуня, що ще сказати. Розріз очей на фото нижче ідеально підкреслять стрілками.

Макіяж Олівія Уайлд

2. Олівія практично without cosmetics без косметики. Навіть у такому вигляді вона незрівнянна. Єдине, що мені не подобається в Олівії – це її груди. У фільмі «Альфа Дог» видно які вони непривабливі, хоча, я вважаю, що в дівчині це не головне. Відсутність мейк-апу не псує Олівію.

Макіяж Олівія Уайлд

3. Чудовий образ! Олівія просто чудо. Якщо вона буде новою Ларою Крофт, змінивши тим самим Анджеліну Джолі, я буду тільки рада, тому що нікого іншого в цій ролі я не бачу (хоча Міла Куніс була б теж непоганою «змінницею»).

Макіяж Олівія Уайлд

4. Макіяж на фото нижче точна копія мейк-апу на третій фотографії. Образ просто «вау!».

Макіяж Олівія Уайлд

5. Олівія в кольорі блонд. Ну ніяк, зовсім ніяк … Обличчя гарне, але воно втрачається при такому кольорі волосся. Брюнетка, тільки брюнетка! Зазначу, що з тих пір Уайлд помітно покращала, не знаходите?

Макіяж Олівія Уайлд

6. І ця дівчина ледь не загинула на зйомках фільму «Ковбої проти прибульців» … Слава Богу все обійшлося і Олівія може знову і знову радувати нас своїм виглядом.

Виявляється вона та ще «стрілочниця», стрілки – просто її коронний елемент в макіяжі!

Макіяж Олівія Уайлд

7. Дуже гарний макіяж. Мені він до душі, а найголовніше Олівії він до лиця.

Макіяж Олівія Уайлд

8. Зачіска не дуже, а макіяж «третій сорт не брак» …

Макіяж Олівія Уайлд

9. Дивная зовнішність у Олівії. Очі, губи, брови – ах, яка красуня…

Макіяж Олівія Уайлд

10. Очі в Олівії просто чарівні! Макіяж вдало виділяє їх.

Макіяж Олівія Уайлд

11. Щелепа у Олівії, звичайно, потужна, але мені здається що це її ні скільки не псує … Вилиці красиві, обожнюю коли у дівчат вони яскраво виражені.

Макіяж Олівія Уайлд

12. Тут Уайлд без тональника або мені здалося? Брови природні, так і колір шкіри теж … Дуже непогано я вам скажу. Не кожна зірка може вийти в люди ось в такому вигляді і виглядати так, як виглядає ця красуня.

Макіяж Олівія Уайлд

13. Красиво. На фото Олівія нагадує мені Фокс року десь 2009.

Макіяж Олівія Уайлд

14. Макіяж просто суперский, але з брівками косячок вийшов.

Макіяж Олівія Уайлд

15. Не подобається образ, так як Олівії він не йде (ІМХО).

Макіяж Олівія Уайлд

16. Обличчя в неї казка! Мейк-ап на 100 з 100.

Макіяж Олівія Уайлд

17. З формою обличчя Олівії не пощастило, але краса через це не затьмарилася. З косметикою явний, дуууже явний, перебір.

Макіяж Олівія Уайлд

18. Олівія з тих людей, яким і з чубчиком, і без нього добре.

Макіяж Олівія Уайлд

19. Краса врятує світ.

Макіяж Олівія Уайлд

20. Червона помада робить з Олівії дівчину з минулого.

Макіяж Олівія Уайлд

21. Трохи готичний, містичні і чарівний образ. Не знаю, але мені не дуже сподобалося …

Макіяж Олівія Уайлд

Напишіть відгук