Макіяж Ніни Добрев

Різнобічна Ніна Добрев, що прославилася завдяки головній ролі в телесеріалі «Щоденники вампіра», велика розумниця. Вона не тільки знялася в популярному молодіжному серіалі, але й активно займалася танцями, гімнастикою і трохи музикою. 22-річна Ніна навіть представляла Канаду на всіляких змаганнях з художньої гімнастики. Напевно, тоді ніхто й не мислив, що дівчинка, яка повністю віддала своє серце гімнастиці, стане актрисою. Все почалося з того, що красуня Ніна підробляла фотомоделлю, а вже згодом її помітили, і трохи пізніше вона отримала заповітну роль яка принесла їй успіх. «Щоденники вампіра» я не дивилася, але як кажуть мої знайомі цей серіал варто подивитися через закручений сюжет (та я в принципі і не сумнівалася, що він такий). Осилю я кілька сезонів «Щоденників» поки не знаю, але Ніна чисто зовні мені подобається. Виглядає вона на 18 і одягається добре.

Макіяж Ніна Добрев

Припускаю, що вся справа в спорті і догляді за собою. Давайте подивимося на макіяж Ніни, як на одну із складових її приємного зовнішнього вигляду.

1. Волосся неймовірно красиве! Такі блискуче! Макіяж теж непоганий, але все-таки під біле плаття можна було вибрати щось цікавіше.

Макіяж Ніна Добрев

2. Ох, яке шикарне волосся! Цікаво Ніна його фарбує чи ні? На всіх фотографіях колір приблизно однаковий … мейк-ап не сподобався, нагадує Смурфіки.

Макіяж Ніна Добрев

3. Макіяж ідеально поєднується з сукнею, але от сережки я б вибрала інші. Днями бачила щось подібне в Глорії Джинс, не сподобалося. Сережки правда виглядають дешево.

Макіяж Ніна Добрев

4. Миленько, але даю руку на відсіч, що у виборі цього наряду Ніні не допомагали стилісти. Все дуже по-тінейджерськи, хоча Ніна може собі це дозволити, адже вона ще зовсім юна. Макіяж в пастельних тонах мені сподобався, але зачіска жахлива.

Макіяж Ніна Добрев

5. Ода волоссю Ніни Добрев продовжується і я можу тільки вигукнути «Воно супер шикарне!». Що стосується мейк-апу, то він один в один, як на першій фотографії Ніни, де вона в білому платтячку.

Макіяж Ніна Добрев

6. Молодець дівчина, намагається бути різноманітною. Цей образ можна сказати встав мені поперек горла, ну от не підходить він їй і все тут. Червона помада, до речі, дуже добре виглядає, але все інше – жесть.

Макіяж Ніна Добрев

7. Кабаре-образ не для Ніни, принаймні поки … Ця актриса сприймається мною як ніжне і тендітне створіння, тому я не люблю бачити її ось в такому образі.

Макіяж Ніна Добрев

8. Beautiful!

Макіяж Ніна Добрев

9. Сукня чудова, волосся шикарне, зуби ідеальні, а макіяж, як звичайно, хороший. Золоті та пастельні тони – класичний варіант Ніни.

Макіяж Ніна Добрев

10. Волосся, ну навіщо ж воно сховалося? Без нього Ніна втрачає частину своєї природної краси і чарівності. Я б багато чого віддала, щоб мати таке блискуче і здорове волосся. Макіяж знову ж цілком стандартний для Добрев. О, в неї ще й чудова посмішка!

Макіяж Ніна Добрев

11. Укладання – жах.

Макіяж Ніна Добрев

12. Ніночка вся сяє, але на себе вона тут мало схожа. Ніби інша людина. Справа в макіяжі?

Макіяж Ніна Добрев

13. Не подобається. Це ніби як на зйомках її так малюють …

Макіяж Ніна Добрев

14. Краща зачіска – вимите волосся, кращий макіяж – виспатися, краса – усмішка, а повага – рівна постава.

Макіяж Ніна Добрев

15. Груди?. Не думала, що у Ніни вони взагалі є і щось можна «створити» за допомогою пуш-апа. Виявилося я помилялася. Макіяж аж надто яскравий, а от зачіска гарненька.

Макіяж Ніна Добрев

16. Що це над бровою? Розмазаний слід від чорного олівця?

Макіяж Ніна Добрев

17. Яка красива Ніна!

Макіяж Ніна Добрев

18. Ось така красуня зустрічається з Йеном Сомерхолдером (сподіваюся, я правильно написала його прізвище). Дійсно приголомшлива зовнішність у цієї болгарки.

Макіяж Ніна Добрев

19. Супер-образ, шкода, що очки сумні.

Макіяж Ніна Добрев

Напишіть відгук