Макіяж Ліндсі Лохан

Головна тусовщиця і скандалістка Америки – Ліндсі Лохан, ніколи не намагалася бути прикладом для наслідування. Вона живе в своє задоволення, намагаючись не обмежувати себе улюблену ні в чому – ні в наркотиках, ні у випивці, оскільки наївно вважає, що якщо вже жити, то на «повну котушку». Шкода, що багато прихильниць Ліндсі слідують її прикладу, щоб бути схожою на кумира дитинства. Порадити Ліндсі можна лише одне – «зав’язуй з цією справою, дорогенька …», оскільки неправильний спосіб життя впливає не тільки на внутрішній світ, а й на зовнішність, у чому ми переконаємося сьогодні.

Макіяж Ліндсі Лохан

Пропоную подивитися на макіяж Ліндсі, а зокрема на те, як він змінився з плином певного часу. Та й зміни її обличчя ми зможемо споглядати досить чітко.

1. Така Ліндсі мені подобається – усміхнена, мила і майже руда. Макіяж, звичайно, не самий вдалий, але її посмішка і очі відволікають від усього іншого. Не знаю точно який це рік, але саме в той час Ліндсі стежила за собою і виглядала більш ніж добре.

Макіяж Ліндсі Лохан

2. Зачіску я б однозначно переробила, так як неозброєним оком видно, що за такою великою зачіскою Ліндсі не видно, та й взагалі складається відчуття, що це перука. Якщо вже таке укладання настільки сподобалася актрисі, що відмовитися від нього неможливо, можна було б зробити більш яскравий макіяж і зробити акцент або на очах, чи на губах. Тут же жодних акцентів не спостерігається.

Макіяж Ліндсі Лохан

3. Колись її можна було назвати справжнісінькою красунею, адже вона була природна, кокетлива і весела. Шкода, що зараз ні такого макіяжу, ні такого кольору волосся на Ліндсі не спостерігається. Макіяж, представлений на фото, прекрасний!

Макіяж Ліндсі Лохан

4. «Гаряча штучка» Ліндсі мені до душі, правда іноді в неї буває явний перебір з гарячістю, що призводить до непристойності. Але саме на цьому фото все чарівно гармонує. Колір волосся, плаття, прикраси і, звичайно, макіяж, витриманий в кращих традиціях іспанок, просто неймовірно гарні. Великий плюс Ліндсі і її стилістам за цей образ.

Макіяж Ліндсі Лохан

5. Підведені очі, рожевий блиск і каштанове волосся хай і не найкраще (на мій погляд) сполучення для Ліндсі, але сказати, що на фото вона мені не подобається я просто-напросто не можу, так як тут вона дуже красива. Схожа на забавну лисичку зі старого радянського мультика про Колобка :)

Макіяж Ліндсі Лохан

6. Макіяж відмінний – не вульгарний і не бляклий. Все в міру. На фото Ліндсі нагадала мені Блейк Лайвлі, навіть не знаю чому …

Макіяж Ліндсі Лохан

7. Довге світле волосся в сукупності з макіяжем, виконаним в золотистих тонах, це один з тих «дуетів», які псують Ліндсі. Можливо комусь іншому така комбінація припала до обличчя, але Ліндсі – ні.

Макіяж Ліндсі Лохан

8. В очі кидаються тільки волосся жовтуватого відтінку і плаття, яке нібито невдало випрали і воно перетворилося в ганчірку (судячи по верху). Цей макіяж звичний для Ліло.

Макіяж Ліндсі Лохан

9. А ось це ефектно, так ефектно! Підкреслені очі світлого відтінку, яскравий блиск на губах, а також темне волосся приносять свої плоди. У такому образі часто можна було бачити Меган Фокс, але таку Ліндсі я бачу вперше.

Макіяж Ліндсі Лохан

10. Добре. Дуже подобається макіяж. Ліндсі на цій фотографії нереально красива, в порівнянні з тим, що ми бачимо зараз – це небо і Земля.

Макіяж Ліндсі Лохан

11. Як же я не люблю її блондинкою … Їй абсолютно не підходять світлі відтінки волосся, вже краще б ходила кардинально-чорною, ніж ось так … Макіяж на фото – це морок. Навіщо білявці такі чорнющі тіні на очах???

Макіяж Ліндсі Лохан

12. Елегантно. Такою Ліндсі я бачу вперше.

Макіяж Ліндсі Лохан

13. Фото зроблено практично півроку-рік тому і якщо порівнювати його з першою фотографією, то різниця відчувається, причому не маленька. Вульгарщина так і пре. Навіщо вона себе так загубила і що її спонукала стати такою?

Макіяж Ліндсі Лохан

14. Гель в губах не подобається, «до» був значно краще. А так макіяж в принципі не поганий, точно так само, як і зачіска. Посмішка б не завадила, але судячи з усього її ми не побачимо ще довго, оскільки Ліндсі снує з одного залу суду в інший, щоб уникнути тюремного ув’язнення.

Макіяж Ліндсі Лохан

15. На мій погляд один з кращих образів Ліло. Одяг, звичайно, не вражає, але колір волосся і макіяж – бездоганні і дуже підходять актрисі.

Макіяж Ліндсі Лохан

16. Незважаючи ні на що мені шкода Ліндсі. Поставити хрест на кар’єрі, зробивши це самостійно і в п’яному угарі, насправді дуже страшно. На фото вона така славна, макіяж хороший, правда в зубах щось застрягло, але це не особливо важливо, якщо не розглядати все детально.

Макіяж Ліндсі Лохан

Напишіть відгук