Макіяж Кеті Перрі

Весела, запальна й енергійна Кеті Перрі ніколи не дасть нам занудьгувати, адже ця американська співачка, а за сумісництвом ще й композитор, знає чим здивувати публіку. Вона не йде по стопах Леді Гаги, а просто творить свою музику, яка не схожа ні на що інше. Вже кого-кого, але Кеті Перрі точно не можна звинуватити в плагіаті. 26-річна Кеті стала відома завдяки своєму світовому хіту під назвою «I Kissed a Girl», який тут же очолив чарти багатьох країн і не був схожий з піснями, що випускаються раніше. А вже її невимушена манера поведінки на сцені і зовсім підкорила слухачів. Вона симпатична, молода і в неї безліч шанувальників, але чи завжди вона блищить на червоній доріжці завдяки відмінному макіяжу, який приховує всі її недоліки? Дізнаємося прямо зараз.

Макіяж Кеті Перрі

Отже, давайте подивимося на мейк-ап Кеті …

1. Кеті, Кеті … Мені одній здається, що вона як дві краплі води схожа на Зої Дешанель? До речі, остання дуже симпатична, що можу сказати і про Перрі. На фото макіяж зроблений добре, але асиметрія, яка є у кожної людини, тут дуже видно. Могли б це приховати за допомогою тих же війок, але ні, візажистам не до цього … Головне тіні, тіні-то які!

Макіяж Кеті Перрі

2. Прикольний у неї наряд, шкода, що макіяж ну вже зовсім вечірній. Платтячко на ній коротке, тому Перрі могла б використовувати не смокі-айс, а наприклад, мейк в стилі «котяче око» (як на головному фото).

Макіяж Кеті Перрі

3. Коли на Кеті правильний макіяж, який робить акцент на її величезних блакитних очах, то все виглядає надеффектно, як кажуть, все геніальне – просто. Так, і ще – не кожній дівчині підходить такий насичено-чорний колір волосся, тому що всім відомо, що він старить.

Макіяж Кеті Перрі

4. Зачіска як на мене, не найкращий вибір Кеті. Їй більше йде довге волосся, спадаюче з плечей, а не ця «перука» на голові. Якщо брати окремо макіяж, то він непоганий, але все-таки я схиляюся до попереднього варіанту. На фото Кеті мені не подобається.

Макіяж Кеті Перрі

5. «Pin-up» образ Кеті – це попадання в саму точку. Назвіть мені хоч одну знаменитість, яка б була схожа на цю співачку за образом, і я скажу, що це неможливо, оскільки саме вона «запатентувала» його і він цілком належить їй. Мені дуже подобається макіяж і поєднання кольору волосся з червоним платтям.

Макіяж Кеті Перрі

6. Задивилася на сережки, а Кеті якось не привернула увагу. Слабенький макіяж, тому що для Кеті потрібні більш яскраві й чуттєві кольору, а не сріблясті тіні і непримітні стрілки. З бровами теж вийшло якось «тяп-ляп», занадто вони відрізняються від кольору волосся співачки.

Макіяж Кеті Перрі

7. Ось тутечки вже більш-менш. Яскравість і насиченість кольорів укупі з життєрадісністю Перрі дають свої результати – Кеті сяє.

Макіяж Кеті Перрі

8. Просто Одрі Хепберн нашого часу. Мені сподобався макіяж, за винятком сріблястою підводки на нижніх повіках, вона тут якось виділяється і відволікає увагу від головного – погляду молодої дівчини, в якому читається скорбота і смуток (не подумайте, що в житті Кеті така, адже це всього лише кліп ).

Макіяж Кеті Перрі

9. Чарівний образ! Кеті знайшла себе, але я буду щаслива якщо вона продовжить пошуки і порадує чимось новеньким. Обожнюю кліп і пісню ET, тому переконати мене в тому, що Кеті потрібно змінюватися, нереальна справа. На фото яскравий і гарний макіяж, доповнений карколомною зачіскою «а-ля Монро».

Макіяж Кеті Перрі

10. Нууу … Кеті завжди мене тішила своїми луками і макіяжем, але тут провал. Невдала зачіска, пошарпана вітром, і макіяж, який абсолютно не підходить Кеті – це, напевно, поразка стилістів.

Макіяж Кеті Перрі

11. Мене мучить питання – «а до чого тут рожеві тіні?». Може бути макіяж і робився з прицілом на оригінальність, але я якось цим «оригінальним рішенням» не вражена. Кеті красива, але такий макіяж робить її зовсім не такою. І взагалі мені не подобається тут навіть її зачіска (не люблю коли Кеті випрямляє волосся), милі локони або забавні кучері виглядали б куди органічніше.

Макіяж Кеті Перрі

12. «Джиммі, Джиммі … ача-ача» … Ось ця пісня прийшла на розум, коли я намагалася вивідати який же макіяж на Кеті. «Індійська цариця» (чи хто там в Індії, навіть не знаю) Кеті Перрі чудова в цьому образі. Все-таки вона в мене асоціюється зі святом і з феєрією, а вже з таким мейк-апом – вона просто сонечко!

Макіяж Кеті Перрі

13. Самий улюблений мною вид Кеті. Добра посмішка, усміхнені очі, розкішна зачіска, а вже який макіяж – вах-вах, слова закінчилися … Та й взагалі я обожнюю такий колір помади і такі стрілки, шкода, що у нас по містах в такому образі не походиш – засміють, та ще і клоуном назвуть.

Макіяж Кеті Перрі

14. Яку ж ідеальну їй роблять шкіру! Просто збожеволіти можна, жодної зачіпки, яку можна було б покритикувати. Таке відчуття, що Кеті створена з воску. Макіяж гарний, очі – океан, в якому з радістю потонув би будь-який чоловік, але пощастило лише одному – Расселу Бренду.

Макіяж Кеті Перрі

15. Точна копія Крістіни Агілери або я чогось не розумію? Я тут розпинаюсь, що Кеті нікого і ніколи не копіює і ось ті на … Образ, звичайно, мені подобається, так як люблю і Христину, і Кеті, і 40-і роки. Приголомшливий макіяж, Перрі він дуже личить. Яскраві губи – це круто!

Макіяж Кеті Перрі

16. Дивне фото, нібито Кеті змусили посміхнутися, хоча, швидше за все, так і є. Мені макіяж Кеті не дуже-то сподобався, могло б бути і краще …

Макіяж Кеті Перрі

17. Майже ідентичний макіяж був на попередній фотографії, але тут він виглядає зовсім по-іншому. Мені дуже сподобався мейк в золотистих тонах, по більшій мірі через деталі, які і складають враження. Зачіска, колір сукні, та й сама фотографія створили гармонію в зовнішності людину, а це дуже і дуже важливо.

Макіяж Кеті Перрі

18. Супер-пупер, що ще сказати? :) Леопард – це безперечно “звіриний» принт для Кеті Перрі. Прекрасний макіяж, але зачіска могла бути кращою!

Макіяж Кеті Перрі

19. За миловидностю вона б могла скласти гідну конкуренцію самій Джесіці Альбі. Ось це був би баттл :) Мені дуже подобається макіяж – соковитий, яскравий і грає на контрастах.

Макіяж Кеті Перрі

20. Та-дам …! А ось і Кеті з мінімумом косметики на обличчі, ну як вам? Не злякалися? Я особисто ні, але різниця між цим фото і фото № 19 змушує переконатися в тому, що макіяж – це надзвичайно важлива річ, якою просто зобов’язана користуватися кожна жінка, щоб не виглядати «сірою мишкою».

Макіяж Кеті Перрі

Напишіть відгук