Макіяж Кендіс Свейнпол

Напередодні щорічного показу “Вікторії Сікрет”, який складається 9 листопада цього року, я вирішила торкнутися (саме торкнутися, а не зачепити, як хотілося б мільйонам чоловіків) одного з провідних «ангелів» даного бренду – південноафриканки Кендіс Свейнпол. Кілька попередніх місяців ми не раз помічали Кендіс на світських заходах, і завжди вона радувала нас своїм зовнішнім виглядом, що для моделі, звичайно, показник «класу». Кендіс 23 роки, свою кар’єру вона почала у віці 15 років і за ці 8 років змогла досягти престижного в модельному світі звання «ангела» Вікторії Сікрет. Торговий бренд «Вікторія Сікрет» не дарма вибрав цю блондинку, адже вона володіє ідеальним тілом і дуже-дуже симпатичним обличчям, яке ми і оцінимо сьогодні, звичайно, разом з макіяжем.

Макіяж Кендіс Свейнпол

1. Фірмовий жест «ангелів» – повітряний поцілунок, виходить у Кендіс просто прекрасно. Кілька років тренувань і ваш поцілунок буде таким же солодким) Свейнпол просто чарівна дівчина. Блакитні очі, пухкі губи, світле волосся – мрія хай не всіх, але 80% відсотків чоловіків точно. І мейк-ап прекрасно робить акцент на всіх її зовнішніх достоїнства. Очі підкреслені ефектними стрілочками, губи ясно-рожевим блиском, а щічки легким рум’янцем. Дуже гарний макіяж їй роблять останнім часом. Кендіс розцвіла.

Макіяж Кендіс Свейнпол

2. І знову фаворит візажистів Кендіс – стрілки, зробив свою справу. У День народження Кендіс виглядала чудово! У макіяжі переважають рожеві відтінки, які роблять Кендіс не фатальний красунею, а ніжною набоковською Лолітою. Мені подобається цей макіяж, але чому на губах немає ні блиску, ні губної помади? Питання, що називається на засипку. І чому нічого не роблять з бровами? Вони вже мало не мохом поросли …

Макіяж Кендіс Свейнпол

3. Ось такий грим іноді накладають моделям. Що ж, навіть у такому образі Кендіс хороша. Очі нереальної краси!

Макіяж Кендіс Свейнпол

4. Не знаю як вам, але мені на цій фотографії показався Андрій Пежіч, хоч він далеко не Кендіс Свейнпол … Макіяж зробив із милої очаровашки строгу даму, але правда в віці вона від цього анітрохи не додала. Золотисті тони в макіяжі та одязі мені подобаються, але як змусити тих, хто відповідає за бровки моделі, вищипнути їх, я не знаю. Хоч би форму покрасивішу надали для пристойності …

Макіяж Кендіс Свейнпол

5. Натюрель.

Макіяж Кендіс Свейнпол

6. Кендіс частенько плутають з Розі Хантінгтон-Уайтлі. Може вони зведені сестри, а? На цьому знімку Кендіс і правда схожа на Розі або навпаки Розі схожа на Кендіс. У будь-якому випадку Кендіс зовні симпатичніша. Макіяж на фото виглядає на Кендіс просто чудово! І не буду навіть чіплятися до тіней, які намазали до брів, мені подобається все. Кендіс дуже йде яскраво-червона помада.

Макіяж Кендіс Свейнпол

7. Ще одна варіація макіяжу для подіуму. Ні, ну деколи таку маячню зроблять на обличчях моделей, що без сміху не поглянеш.

Макіяж Кендіс Свейнпол

8. Є фільм «Я – легенда», пора знімати фільм «Я – моль» з Кендіс в головній ролі. Жах-жахливий. Тіні і правда такого кольору, як тільце у молі. Вивела тут днями декількох, тепер їх просто ненавиджу! Один плюс – губи у Кендіс дуже красиві.

Макіяж Кендіс Свейнпол

9. Ретро-діва! Завжди, повірте завжди, Кендіс асоціюється у мене з миленьким солодким дівчиськом, але тут вона просто шикарна жінка. Ось вона – сила макіяжу! Красиві чуттєві червоні губи + погляд з поволокою обрамлений стрілками = good.

Макіяж Кендіс Свейнпол

10. А ось і подружки-веселушка. Ну хто крутіший?

Макіяж Кендіс Свейнпол

11. Всі на Спартакіаду! Постать у Кендіс просто вкрай красива, хотіла б я таку ж … Але про макіяж. Всюдисущі стрілки, безумовно, прекрасні, але чому завжди забувають про губи??? Дайте Кендіс блиск в руки, будьте людьми!

Макіяж Кендіс Свейнпол

12. Золота, ти моя золота ©. Легкий макіяж – відмінний літній варіант (вимагаю літо!)))

Макіяж Кендіс Свейнпол

13. «Ах, які в неї очиська!», – Захоплююся я, і думаю, що за фігня все інше? Якщо хочете, можете взяти цей смокі-айс на замітку, дуже вже він гарний.

Макіяж Кендіс Свейнпол

14. Я вже втомилася захоплюватися Кендіс, але на цій фотографії макіяж просто найкращий. Best of the best. Постараюсь якось зробити точно такий же, потрібно лише купити рідку підводку, а то я все олівчиком, та олівчиком. Адже підведенням зручніше робити стрілки, чи не так? Мейк-ап ідеальний, а яка укладка…

Макіяж Кендіс Свейнпол

15. Фігура з музею мадам Тюссо? Ан ні, це справжня жива Кендіс. Макіяж дуже схожий на попередній, знову елегантні стрілки беруть все на себе. Золотисті тіні, до речі, відмінно гармонують з ними. Зачіска не подобається, але Свейнпол підходить все, така вже вона людина.

Макіяж Кендіс Свейнпол

16. Якось навіть не віриться, що модель родом з Африки, але це так. Красива дівчина.

Макіяж Кендіс Свейнпол

17. Чого тільки не побачиш на модних подіумах. Слава Богу ця південноафриканка не переносить такий макіяж у своє життя …

Макіяж Кендіс Свейнпол

18. І знову натюрель. Здається вона тут молодша, ніж зараз. Риси обличчя правильні, хоча для моделей це зараз більше мінус, ніж плюс.

Макіяж Кендіс Свейнпол

19. Завжди хотіла стати блондинкою, щоб нафарбувати ось так яскраво губи і виглядати на всі 100, але я не блонд, а шкода. Мені здається, що на брюнетках червона помада виглядає не так красиво, як на світловолосих дівчатах.

Макіяж Кендіс Свейнпол

20. До речі, Кендіс натуральна шатенка.

Макіяж Кендіс Свейнпол

Напишіть відгук