Макіяж Кемерон Діаз

Поки ровесники Кемерон Діаз ходили на шкільні дискотеки ця красуня була однією з провідних моделей агентства Elite, прикрашала собою журнальні обкладинки і покази таких мастодонтів в світі моди як Calvin Klein і Levi `s. А вже через пару десятків років її можна з упевненістю назвати однією з головних голлівудських актрис, в першу чергу в комедійному жанрі.

Макіяж Кемерон Діаз

Її небесно-блакитні очі, сліпуча усмішка, шикарне світле волосся і довжелезні ноги роблять її мало не найбажанішою жінкою, навіть незважаючи на те, що Кемерон практично 40 років.

За весь час своєї тривалої кар’єри Діаз встигла приміряти десятки образів і не раз викликала захоплення, а часом і негативне враження в першу чергу своїм макіяжем. Саме макіяж Кемерон Діаз гідний окремої уваги, оскільки він не одноманітний і нудний, а дуже й дуже цікавий. Так який же макіяж вибирала Кемерон за практично 20 років свого сяйва на алеї найкрасивіших голлівудських актрис?

1. Мінімальна кількість макіяжу колись анітрохи не псувало Кемерон, а навіть прикрашало, приміром, як на представленому нижче фото. Але все-таки роки беруть своє і красуня Кемерон старіє, на превеликий жаль, не так красиво, як хотілося б. Такий макіяж на молодій Кем мені дуже сподобався.

Макіяж Кемерон Діаз

2. Ніжна красуня з грайливими очима і приголомшливою посмішкою зараз є однією з найбільш завидних наречених, але тільки коли весілля – невідомо, адже зовсім недавно Кем розлучилася зі своїм бойфрендом. Знову мінімум макіяжу і знову Діаз вище всяких похвал. Все-таки її краса в молодості була сліпуча.

Макіяж Кемерон Діаз

3. Блондинка з червоними губами Кемерон Діаз мені, безсумнівно, подобається, але ось такий бойовий раскрас – це вже занадто. Слава Богу, що Кемерон знає межі і її фарбують подібним чином переважно лише на фотосесіях.

Макіяж Кемерон Діаз

4. Милий образ. Макіяжу не так вже й багато, але Діаз не прихильниця накладання на обличчя «тонни косметики» і не прибічниця пластичної хірургії. Вона вважає, що кожна зморшка може розповісти людську історію і тому не користується ботоксом.

Макіяж Кемерон Діаз

5. Колір очей у Кемерон вкрай цікавий і насичений. Яскраві небесно-блакитні очі – це буквально найкраще, крім сліпучої усмішки, в обличчі Кемерон. особисто мені не подобається Кемерон-брюнетка, але варто зауважити, що при темному кольорі волосся її очі виділяються ще більше. Макіяж чудовий!

Макіяж Кемерон Діаз

6. Ідеальний образ для брюнетки Кемерон. Підкреслені очі, завдяки сріблястим і чорним тіням, виглядають чудово, а світлий колір блиску для губ вдало довершує загальну композицію.

Макіяж Кемерон Діаз

7. Дивлячись на фото відразу згадується фільм «Ванільне небо», в якому Кемерон була завзятою дівчиною, яка мріє про кохання, в принципі як і в житті. Макіяж не дуже подобається, оскільки він надто бляклий. Мені здається Кемерон просто надзвичайно необхідно виділяти власні розкішні очі.

Макіяж Кемерон Діаз

8. Яка ж у неї мила усмішка! Шкода, що колишній вогник в очах зник … Але думаю, що у такої яскравої блондинки з блакитними очима і гарним характером (як мені здається) все ще буде добре. Макіяж дуже гарний – яскраво-червоні губи і мінімум мейк-апу на очах шалено підходять актрисі.

Макіяж Кемерон Діаз

9. Прекрасний і взагалі-то стандартний для Кемерон макіяж підкреслює всі достоїнства.

Макіяж Кемерон Діаз

10. Шикарна укладка і чудовий макіяж просто неймовірно виглядають на Кемерон. Її зріла краса нехай і не так чудова, але вона до цих пір зберегла колишню підтягнуту фігуру і білосніжну чарівну посмішку.

Макіяж Кемерон Діаз

11. Макіяж абсолютно не для Кемерон. Потрібно було хоч якось виділити очі, оскільки вони ні краплі не помітні на тлі яскраво-червоних губ. Найкраще було б зробити стрілки, оскільки тоді вийшов би закінчений і вишуканий образ.

Макіяж Кемерон Діаз

12. Тут Кем виглядає набагато старшою за свої роки, в першу чергу через невдалий макіяжу. Мені здається, що потрібно було зробити щось інше, ніж те, що сотворили візажисти актриси.

Макіяж Кемерон Діаз

13. Вона така природна і гарненька, шкода, що їй не щастить у коханні. Якщо чесно, то вона дуже постаріла за останній час. Навіть такий, здавалося б, чудовий макіяж не грає на руку Діаз. Шкода, дуже шкода …

Макіяж Кемерон Діаз

14. І знову Кемерон брюнетка. На цьому фото вона мені навіть подобається, хоча в темному кольорі я сприймаю її трохи інакше. Хороший макіяж для килимової доріжки, хай і не сильно відрізняється від інших.

Макіяж Кемерон Діаз

15. На цій фотографії макіяж досить непоганий, але головне – це все такі іскристі очі Кем, тому що коли у актриси «згаслий» погляд ніяка косметика не зможе цього приховати. Тут у неї грайливі очі, завзята дівчача усмішка і просто відмінний образ в цілому.

Макіяж Кемерон Діаз

16. Незвичайний для Кемерон макіяж, але він їй, безумовно, йде. Бузкові тіні, світлий відтінок блиску, гарний колір шкіри і проста укладка – ось такий образ саме для Кемерон Діаз.

Макіяж Кемерон Діаз

17. Міняти колір волосся Кемерон не заборониш, але її експерименти в цій іпостасі напрочуд невдалі. Що брюнетка, що шатенка Кемерон втрачається, немов її особистість і індивідуальність затуляє якийсь невидимий бар’єр. Але зазначу хороший макіяж, який робить Кем молодше.

Макіяж Кемерон Діаз

18. Цікава зовнішність Кемерон і якісно зроблений макіяж на її обличчі являють світу мало не головну блондинку сучасності.

Макіяж Кемерон Діаз

19. Мені здається, що як би не старіла Кемерон, глядачі повинні запам’ятати її саме такою – вічно усміхненою і життєрадісною блондинкою з приголомшливо блакитними очима і нескінченними ногами. Зауважу, що фото нижче – це її найкращий образ, так як він відображає всі її кращі якості, як зовнішні так і внутрішні.

Макіяж Кемерон Діаз

Напишіть відгук