Макіяж Кейт Вінслет

У цієї жінки стільки нагород, що можна збитися з рахунку, адже вона – Кейт Вінслет. Ця британська актриса, що стала всесвітньо відомою, а на додачу до цього і улюбленою, завдяки культовому фільму «Титанік» 5 жовтня відзначить своє 37-річчя, але вона все так само відкрита, талановита і приваблива. Її не раз називали володаркою самого красивого тіла, а багато разом з тим зазначали та її багатий внутрішній світ. Кейт по-справжньому гармонійна, адже вона не тільки чудова актриса, а й турботлива мати, яка виховує свого сина одна. Вінслет має один “Оскар”, незважаючи на те, що номінувалася на цю нагороду аж 6 разів! Тріумф прийшов до неї завдяки кінокартині «Читець». Актриса вегетаріанка, тому її прекрасний зовнішній вигляд обумовлюється багато в чому і цим. Для своїх років у неї хороше тіло і дуже приємне обличчя, хоча я не вважаю жінок в 35-36 років старими, але багато знаменитих дівчата виглядають не дуже-то добре в такому віці. Кейт не втратила своєї чарівності та краси, тому її можна назвати тією жінкою, яка з роками виглядає явно не гірше, ніж в 18-25 років.

Макіяж Кейт Вінслет

1. Я просто захоплююся цією актрисою! На екрані їй практично немає рівних і я дивлюся на неї не як на «нереальну красуню», як наприклад на Джолі, а на жінку, яка, якщо можна так висловитися, «своя в дошку». Якщо краса Джолі приїдається, то Кейт розкриваєш з нового боку з кожним новим фільмом. Дуже жіночна і стильна Уінслет відрізняється і хорошим макіяжем, який лише підкреслює те, що вона немов вино – з кожним роком тільки краще. Мейк-ап на фото нижче мені подобається, якраз для такої жінки він і створений.

Макіяж Кейт Вінслет

2. У Кейт просто нереально красиві очі! І ніяких лінз. Зморшки не псують її чарівного обличчя, яке сяє щирістю. Єдине, що мені не подобається в її личку – форма губ. Макіяж видно погано, тому, айм сорі, я не можу нічого про нього сказати.

Макіяж Кейт Вінслет

3. А Кейт виявляється «волосатенька». Стриманий макіяж видає в ній справжню британку. Дуже вишукана та елегантна, цим і підкуповує.

Макіяж Кейт Вінслет

4. Яскраві кольори в макіяжі – це не для Кейт, оскільки вона прихильниця класики. В 36 років, я вважаю, це ідеально.

Макіяж Кейт Вінслет

5. А ось тут Кейт показала свою зухвалу сторону. «У тихому вирі?». Я думаю, що смокі-айс не дуже їй йде, хоча не виключаю, що тут він не особливо вдало виконаний. Зачіска подобається.

Макіяж Кейт Вінслет

6. Вах, какая женщина! Укладання і макіяж – немає слів. В очах така теплота і доброта, що я просто вражена. У наш час, це така рідкість …

Макіяж Кейт Вінслет

7. Кейт неймовірно чарівна. Нехай макіяж не в моєму смаку, але вона дуже позитивна жінка, незважаючи на те, що пережила кілька серйозних розставань і нещодавно врятувала 90-річну матір Річарда Бренсона від загибелі під час пожежі, що, звичайно, стало стресовою ситуацією.

Макіяж Кейт Вінслет

8. Коли Кейт була молодшою (за часів «Титаніка») такий макіяж виглядав на ній божественно, прям кров з молоком. Але зараз, коли краса стала більш зрілою, такий мейк вже не так гарний. Це суб’єктивна думка.

Макіяж Кейт Вінслет

9. Колір сукні шикарний, а от макіяж бляклий.

Макіяж Кейт Вінслет

10. Кейт проти пластичної хірургії, але це навіть плюс, ніж мінус.

Макіяж Кейт Вінслет

11. Вау! Кейт тут виглядає якось «по-сучасному» і мені це подобається. Макіяж в сріблястих тонах чудово виглядає на загорілій шкірі. Зауважу ще, що колір губної помади розкішний!

Макіяж Кейт Вінслет

12. Скажімо «ні» ботоксу. Ботокс вбиває природність, тому я проти нього. Кейт поки що не користується послугами пластичних хірургів та інших фахівців, але хто знає, що буде років так через 10 … Зморшки у Кейт вже досить помітні.

Макіяж Кейт Вінслет

13. Леді. Ні грама вульгарності навіть незважаючи на досить відкрите плаття. Макіяж їй дуже йде, чимось нагадує варіант намбер 1.

Макіяж Кейт Вінслет

14. Ледве помітні стрілки дуже добре поєднуються з ретро-кольором сукні. Насичено-синій відтінок мені так сподобався, що тепер хочу кофтинку в такому кольорі.

Макіяж Кейт Вінслет

15. Ось це очиська! Макіяж хороший, але трохи «бруднуватий».

Макіяж Кейт Вінслет

Напишіть відгук