Макіяж Ірини Шейк

Ірина Валеріївна Шайхлісламова вона ж Ірина Шейк – особистість відома, адже вже досить давно вона крутить роман з самим плаксивим, але в той же час обдарованим футболістом в історії на ім’я Кріштіану Роналду, який не тільки пропіарив її, а й покликав заміж. Весілля 25-літньої Ірини та 26-річного Кріштіану, за версією BBC, має відбутися рівно 12 липня 2012 на Мадейрі. Звідки пресі це відомо? Поняття не маю, але вони лише припускають. Хто б міг подумати, що казка про Попелюшку частково повториться в житті … Ірина Шейк народилася в невеликому місті Еманжелінськ, її тато рано помер, а мама виховувала двох дочок одна. Звичайно, Ірині потрібно було допомагати родині, і вона вирішила, що стане моделлю, так як моделі непогано заробляють і всі дані у неї для цього є. Її кар’єра почалася в 19, але зараз уже неважливо, що сталося це так пізно (для моделі), адже вона одна з найсексуальніших і популярних моделей у світі. Скаут помітив її, вона зачарувала Роналду і пішло-поїхало …

Макіяж Ірина Шейк

1. Якби я не знала, що Ірина наполовину росіянка, а наполовину татарка, то я б подумала, що переді мною сидить чистокровна бразилійка. Факт залишається фактом – Господь не обділив Шейк зовнішніми даними. Виразні очі, пухкі губи, шикарне волосся … Вона буквально зіткана з достоїнств, хоча знову ж таки на любителя. Наприклад мені абсолютно не подобаються її занадто (ні, ну правда занадто) великі губи і ніс, але треба визнати, що стилісти, візажисти і перукарі мають золоті руки і крихітні недоліки перетворюють на гідності, та й Шейк з часом навчилася красуватися у вигідному для себе світлі. Макіяж, безперечно, гарний, та й не тільки на фото нижче, а й на багатьох ще нижче :) Яскраві очі – бліді губи – це контраст, який ніколи не кане в лету. Подобається золотистий колір тіней і колір сукні.

Макіяж Ірина Шейк

2. Макіяж розкішний! Тіні різних відтінків так добре зійшлися воєдино, що просто пісня, хоча ось з губами щось не те, але не суть. Нам важлива загальна картина, а вона писана, як по маслу. Ось тільки у Шейк тут ніби заяча губа.

Макіяж Ірина Шейк

3. Миленькі стрілочки. Сюди можна було вибрати більш яскраву помаду, але вибір зроблений і він такий. Тон, до речі, теж підібраний на «ура», а вже про проблемну шкіру Ірини я мовчу – іноді її недоліки приховують добре (як тут), а іноді не дуже (як це буде далі). Загалом макіяж мені сподобався, але малюнок невдалий (зачіска не йде, рот занадто великий, та й ямочка тільки на одній щічці (у мене теж так само, але це я вже докопуюся до дрібниць)).

Макіяж Ірина Шейк

4. Ухил в сторону природності мені до вподоби. Тут Ірина не викликає роздратування своїми величезними губами і поглядом хижачки (він у неї вже як на автоматі), а виглядає дуже навіть симпатичною і ніжною дівчиною. Голубуваті тіні розтушовані дуже добре, у мене рідко так виходить.

Макіяж Ірина Шейк

5. А ось цей мейк мені зовсім не подобається. Зачіска – так, а макіяж – категоричне ні. У Ірини гарний колір очей (ну лінзи само собою), але мені чомусь не подобається ось таке його «підкреслення» (це швидше перекреслення сіро-блакитного кольору очей якесь). І тон вибрали невдалий, аристократична блідість не підходить Шейк, краще загар.

Макіяж Ірина Шейк

6. Іринка тільки що з ліжечка, власною персоною. Пом’ята якась, а макіяж нічого.

Макіяж Ірина Шейк

7. Ай-я-яй, як вульгарно! Ніколи, будь ласка, не робіть такий макіяж. Це просто жахливо, а подвійно жахливо з’являтися з такими “стрілами Амура” перед купою фотографів.

Макіяж Ірина Шейк

8. Підведенням Ірині краще не користуватися. Візажисти або переборщують, як в попередньому варіанті, або роблять настільки тонку лінію, що очі Шейк стають ультравузькими. Також мені не подобається, що шкіра блищить, але як я і говорила, в Ірини шкіра обличчя проблемне місце.

Макіяж Ірина Шейк

9. Ось тепер тебе люблю я, от тепер тебе хвалю я … Відмінний образ, ні відняти, ні додати.

Макіяж Ірина Шейк

10. А зараз не люблю, і не хвалю. Прищі, підводка, рожевий блиск, нанесений жирним шаром – все це атрибути дівчаток років 13-15, а не 25-річної дівчини, яка в майбутньому стане матір’ю дітей Роналду. Лак на нігтях добив мою і без того розхитану психіку.

Макіяж Ірина Шейк

11. Вміє, може. Суперобраз! Так би завжди, так? Чудово акуратні стрілочки, тіні запаморочливо-ніжного відтінку, помада непогана, тон гарний, вії чудові. «Причесати» б праву бровку і хоч зараз на килимову доріжку Каннського фестивалю (правда в цьому випадку потрібно не міні-сукню, як вона любить).

Макіяж Ірина Шейк

12. Ніби голову приробили в фотошопі … Тут обличчя природныше, ніж на попередніх фотках, немов маска спала. Будемо дивитися правді в обличчя – вона красива дівчина навіть з не дуже вдалим макіяжем. Головний мінус тут – блідість (ІМХО).

Макіяж Ірина Шейк

13. О, Боги! Її верхня губа таки наздогнала ніс! Ну ладно, і з такою губою можна жити, та ще й як жити! Макіяж суперский (їй йдуть ось такі стрілки), а зачіска мене просто підкорила (сиджу балдію, хочу таку ж).

Макіяж Ірина Шейк

14. Дуже вже вона «огламурилась» за останній час.

Макіяж Ірина Шейк

15. 18 років. Майже без макіяжу (тільки блиск на губах). Як вам? Все-таки є сила в макіяжі та ще яка!

Макіяж Ірина Шейк

Напишіть відгук