Макіяж Гвен Стефані

У цьому році група «No Doubt» планує повернутися на музичний олімп, тому ім’я солістки цього колективу Гвен Стефані ми будемо чути набагато частіше. Орієнтовна мати і дружина 42-річна Гвен вирішила, що її кар’єрі ще не прийшов кінець і у групи «No Doubt» є всі шанси знову очолити своїми піснями музичні чарти. Що ж, справедливо, тим більше що прихильників у цього колективу досить багато, а все завдяки Стефані, з приходом якої група стала популярна. Крім того, ця блондинка не тільки вивела «No Doubt» в лідируючі групи кінця 90-х, але і зробила кар’єру сольної співачки, а також стала дизайнером і актрисою (знялася у фільмі «Авіатор»). Гвен не старіє душею, а тому це відбивається на її зовнішньому вигляді. Ну не дала б я їй 42 роки, тим більше з її-то модними одягом, стрижками, макіяжем …

Макіяж Гвен Стефані

1. Ох, як же незвично бачити Гвен з кучериками і ядерно-рожевою помадою! Відразу здається, що це не вона, а зовсім інша людина. Її повсякденний образ – яскраво-червона помада і чорні стрілки на очах – ось те, що їй дійсно йде і по-справжньому красить. А все інше – нісенітниця. На мій погляд цей макіяж дуже зістарив її, а зачіска а-ля Божевільний Капелюшник зробила схожою на клоунесу. Та ще й насуплені брови підбавили образу оцінку “-“.

Макіяж Гвен Стефані

2. Незвичайна жінка, не така передбачувана як Дженніфер Лопез і не така манірна як, наприклад, Кім Кардашян. Для мене вона одна з найбільш цікавих в західному шоу-бізнесі, тому я дуже чекаю повернення її групи (цікаво подивитися, що у них вийде після такої тривалої перерви). Макіяж на нижньому знімку абсолютно в стилі Гвен і мені це подобається. Зачіску можна було вибрати трохи кращу, але ця оригінальна, а співачка любить все нестандартне.

Макіяж Гвен Стефані

3. Високий пучок на голові як не можна краще підходить до такого макіяжу в дусі Голлівуду 40-50-х років. Кривавий відтінок помади мені безумно подобається, але візажисти так «заїжджають» помадою по контуру, що виглядає не так ефектно, як повинно було бути. Нехай у Гвен тоненькі губи, але ж це непогано і навіщо робити гірше? Я не розумію …

Макіяж Гвен Стефані

4. Мейк не самий жахливий, але на Гвен він виглядає відверто погано. Їй більше личить яскравий макіяж, а не ніжно-рожевий мейк. Хоча все на любителя і комусь саме така Гвен подобається найбільше. Візажисти потрудилися на славу, але вії виглядають неприродно і складається враження, що зараз вони просто відклеяться.

Макіяж Гвен Стефані

5. Відмінна висока зачіска і такий же макіяж. Ось тільки у внутрішніх куточках очей даремно нафарбували чорним олівцем, без нього було б краще. Самі знаєте «або все або нічого». Я говорила, що 42 роки Гвен не даси, але зморшки все ж є, правда на них не звертаєш увагу, коли людина йде по вулиці, маю на увазі фото папараці, де вона виглядає максимум на 30.

Макіяж Гвен Стефані

6. Ось ідеальний макіяж для Гвен Стефані! І зачіска шик.

Макіяж Гвен Стефані

7. Жахливо! Це реально жахливо! Ні в якому разі не робіть такий макіяж і не відвідуйте солярій занадто часто, а то будете схожі на Гвен Стефані на фото нижче. Поки слів з приводу поганого на цій фотографії немає, бо майже все погане, скажу лише про хороше, а це макіяж очей і форма брів. Дуже навіть заліково, особливо на тлі решти …

Макіяж Гвен Стефані

8. «Напилася я п’яна …». На знімку Гвен ніби піддала, але не суть. Макіяж-то відмінний! Заздрю тим майстрам, які малюють їй стрілки, от би мені так навчитися.

Макіяж Гвен Стефані

9. З подібним макіяжем Гвен відразу блякне. Вона не може бути «суцільною блондинкою», як називала себе Мерилін Монро. На мій смак вона не яскрава зовні, але її подачі себе можна позаздрити. Заздрити недобре, але ми ж по-доброму.

Макіяж Гвен Стефані

10. Завертіли, закрутили … Макіяж мені не подобається.

Макіяж Гвен Стефані

11. Змішувати блакитні і золотисті кольори не найкраща витівка, а доказ того макіяж очей Гвен Стефані. Блакитні тіні і золота підводка – це щось з розряду для найсміливіших. Дуже даремно її так нафарбували, тим більше настільки вибілити обличчя.

Макіяж Гвен Стефані

12. Виявляється золотиста рідка підводка у неї в пошані. Хоч мені вона й не подобається, але я визнаю, що Гвен виглядає чудово в усьому іншому. Їй йдуть тонкі брови.

Макіяж Гвен Стефані

Напишіть відгук