Макіяж Ешлі Тісдейл

Ешлі Тісдейл 26-річна актриса, співачка і продюсер має успіх в таких фільмах і серіалах як: «Класний мюзикл» і спін-офф «Неймовірні пригоди Шарпей», «Пекельні кішки», «Прибульці на горищі». Зараз Ешлі знімається в новому комедійному проекті, зйомки якого почалися з квітня на каналі ABC. Робоча назва серіалу «Красуня і чудовисько», а сенс в моді і виживання в Нью-Йорку. Ешлі зіграє там Петру, помічницю дизайнера. Про стиль Ешлі можна багато чого сказати так як кожен день вона різна. Макіяж міс Тісдейл вибирає легкий і навіть одноманітний і лише іноді завдає на губи яскраву соковитого відтінку помаду або блиск.

1. Хочу сказати, що брюнеткою Ешлі мені подобається більше. Так як вона стає такою фатальною красунею, сексуальним дівчиськом, стильною штучкою і красунечкою в одній особі. Цей образ це доводить. Ще хочу відзначити гарний бронзовий загар Еш і відтінок помади.

Макіяж Ешлі Тісдейл

2. Миленька! Спочатку здасться, що помада до цього образу не підходить, але якщо побачити мейк і плаття то це найкращий варіант! А ось туш розподілена не дуже рівномірно.

Макіяж Ешлі Тісдейл

3. Мда … Цей образ провальний. Тіні нанесені на нижню повіку надають очам хворобливий вигляд, блиск ні до села, ні до міста, а волосся давно треба було привести в порядок. Хіба так повинні виглядати наші улюблені зірки?

Макіяж Ешлі Тісдейл

4. Ще один провальний образ. Незважаючи на те що я люблю образ фатальної красуні, але тут Ешлі виглядає як відьма.

Макіяж Ешлі Тісдейл

5. Яким би провальним ні вважали цей образ, але мейк-ап мені подобається. Я вважаю, що тут красиво підкреслені очі і скули. І загар Ешлі теж дуже йде.

Макіяж Ешлі Тісдейл

6. Один з перших виходів у світ в житті Ешлі Тісдейл і хочу сказати, що макіяж провалений. Така помада підійде бабусям на лавках, а не молодій дівчині. Краще б Ешлі зовсім не нафарбувалася б. Та й відтінок волосся їй не дуже підходить.

Макіяж Ешлі Тісдейл

7. Хочу зауважити, що чубчик міс Тісдейл не підходить. Без неї укладання виглядало б набагато краще. Ну, а так макіяж цілком пристойний і типовий для Ешлі Мішель Тісдейл.

Макіяж Ешлі Тісдейл

8. Дочекалися! Хоч якісь зміни в макіяжі Ешлі. Рожева помада дуже підходить до очей Ешлі. Та й весь мейк в цілому хороший.

Макіяж Ешлі Тісдейл

9. Ешлі Тісдейл дуже йдуть абрикосові рум’яна. Взагалі образ в цілому прекрасний.

Макіяж Ешлі Тісдейл

10. Мені якось не дуже подобається цей макіяж. До цього мейку не підходять ці рум’яна, брови треба підкреслити, а не вищипувати, і в зачісці повинен бути об’єм.

Макіяж Ешлі Тісдейл

11. Ах, які-ж у Ешлі гарні очі! Але зараз ми обговорюємо мейк. Я думаю що він прекрасний. Він дійсно йде Ешлі.

Макіяж Ешлі Тісдейл

Напишіть відгук