Макіяж Емми Уотсон

«Втрачена» закінчилася, але актори, що знімалися в ній, залишилися. Серед таких все ще молодих і перспективних талановитих акторів значиться і 21-річна британка Емма Уотсон, яка прославилася на весь світ, коли їй ледь виповнилося 9 років. Знявшись у фільмах про «Гаррі Поттера» вона отримала не тільки популярність, а й любов широкої аудиторії, яка небайдужа до цієї «довгограючої казки». Більш того, Емма була названа найбільш високооплачуваною актрисою десятиліття і занесена в Книгу рекордів Гіннеса в 2009 році. Метри світу моди називають її «справжньою англійської трояндою» і прагнуть роздобути молоденьку дівчину для своїх рекламних компаній, адже вона так невинна, але у неї такий кокетливий погляд! Зараз Еммі є що доводити, адже вона хоче стати дійсно значущої актрисою, а не бути «в’язнем фільмів про Гаррі Поттера», хоча прибутку від цієї роботи вистачить їй на все життя. Нові проекти, нові горизонти, нова Емма.

Макіяж Емми Уотсон

Але зараз не про майбутнє Емми, а про її макіяж, який для дівчини 21 року загалом не особливо необхідний, тому що приховувати принадність молодості не варто, але от підкреслити достоїнства обличчя можна і навіть потрібно! Що Емма і робить.

1. Не в образу, але вона нагадує мені маленьку кумедну мавпочку, яка будує зворушливі пики і постійно посміхається. Емма дуже розташовує до себе і мені чомусь здається, що вона чудова людина – вірна подруга, турботлива дочка та прекрасна друга половинка. Дуже б хотілося з нею познайомитися) Косметики на Еммі мінімум, але вона виглядає досить непогано. Ось що значить молодість!

Макіяж Емми Уотсон

2. Верх у сукні якийсь безглуздий, але макіяж мені сподобався. Засмага + золотисті тіні + гарний відтінок волосся = дуже підходяще поєднання для стилю Емми Уотсон, та й майже для всіх дівчат світу.

Макіяж Емми Уотсон

3. Чарівна! Зробити макіяж, як у Емми не важко, але от для деяких дівчат щиро посміхнутися, як вона, значить зробити небачений подвиг.

Макіяж Емми Уотсон

4. Пухлячок) Мені здається Еммі забули нафарбувати губи. На фото вона нагадує мені старшу дочку Джесіки Альби – Онор.

Макіяж Емми Уотсон

5. А тут Емма віддалено нагадує Віккі Бекхем.

Макіяж Емми Уотсон

6. Макіяж непоганий, але Емма мимоволі злилася з сукнею.

Макіяж Емми Уотсон

7. Хто б що не говорив, але коротка стрижка Еммі підходить. Образ на фото нижче ідеальний! Зачіска, макіяж, сережки і плаття супер!

Макіяж Емми Уотсон

8. Перше, що кидається в очі, звісно, не макіяж, але з ним ніби все в порядку. Чоловіки напевно оцінять інші принади)))

Макіяж Емми Уотсон

9. Колір очей у Емми цікавий, а погляд, як зазначає Карл Лагерфельд, зірковий і кокетливий. Макіяж нормальний, сказати більше нічого.

Макіяж Емми Уотсон

10. Незвично. Навіть не знаю подобається мені чи ні. У будь-якому випадку зазначу колір помади, який так хороший, що я подумую прикупити собі схожий. Довгі сережки і коротка стрижка – це одне з моїх улюблених поєднань, тому апріорі образ повинен мені сподобатися, але я сумніваюся …

Макіяж Емми Уотсон

11. Прям Перша Леді. Я небайдужа до таких ось образів, але на старших дівчатах. Еммі не йде такий стиль, макіяж «черговий». Чіпляюся? По-моєму, ні.

Макіяж Емми Уотсон

12. Колір волосся … Немає слів! Color the best! Макіяж дуже красивий. Фотографію я б назвала «маленька принцеса Емма».

Макіяж Емми Уотсон

13. Погляд втомлений і, судячи з усього, в той період Еммі терміново потрібен був відпочинок, а її фотографували, фотографували, фотографували … мейк-ап в пастельних тонах я дуже люблю, тому що це щоденний варіант, який завжди вигідно підкреслює обличчя дівчини. І так, мені подобається обличчя Емми!

Макіяж Емми Уотсон

14. Як би сказала моя сестра: «Не конає».

Макіяж Емми Уотсон

15. Англійська троянда трошки порожевіла. «Рум’яна forever!». Як на мене, візажисти забули, що в Емми є ще й підборіддя, якому варто приділити увагу.

Макіяж Емми Уотсон

16. Шарфик класний, але смокі-айс не вдався.

Смокі-айс Емми Уотсон

17. Зачіска? Ні, не зачіска. Жахливий шухер на голові зіпсував такий хороший макіяж …

Макіяж Емми Уотсон

18. Ще зовсім маленька Ема і косметика майже ні до чого. А з тих пір вона дуже покращала, розумниця!

Макіяж Емми Уотсон

Напишіть відгук