Макіяж Джесіки Сімпсон

Ім’я білявої красуні Джесіки Сімпсон давним-давно вважалося синонімом здійсненої мрії, адже у Джесіки було практично все – люблячий чоловік, блискуча кар’єра, сліпуча зовнішність і величезні перспективи попереду. Але розлучення застло Сімпсон зненацька і вона абсолютно змінилася, але її стиль сусідської дівчинки досі розбурхує більшу частину чоловічого населення Землі.

Макіяж Джесіка Сімпсон

Вона привітна, оптимістична і романтична, тому щиро вірить у справжню любов.

В плані зовнішності Сімпсон не так вже самокритична, оскільки вважає себе дуже і дуже привабливою особою. «Я хочу, щоб чоловіки закохувалися в мій голос, а не в мою зовнішність». І те, що на світських заходах Джессіка намагається бути номером 1 і вибирає як зразок для наслідування красуню Анджеліну Джолі свідчить про те, що співачка і актриса абсолютно не лукавить. Її вбрання, зачіски і, звичайно ж, макіяж, приклади якого ви побачите нижче, завжди підібрані з особливою ретельністю і смаком.

Зауважу, що останнім часом Сімпсон здала позиції, але зараз не про позиції, а про макіяж Джесіки Сімпсон.

1. Яка розкішна груди! Не знаю силіконові вони чи ні, але виглядають незрівнянно. Макіяж, напевно, останнє, що можна помітити, але він дуже стриманий і лаконічний, власне, як і стиль сукні на Джесіці. Всі прекрасно поєднується між собою.

Макіяж Джесіка Сімпсон

2. Вираз обличчя, звичайно, не вражає, оскільки Джесс і так не особливо розумна, а вже коли косить під дурочку і поготів … Макіяж, до речі, її улюблений- рожевий блиск і підведені очі.

Макіяж Джесіка Сімпсон

3. Запам’ятовується образ, макіяж гарний саме за рахунок відмінної зачіски і красивої сукні (бачу тільки верх і суджу наряд по ньому). Ось тільки хто напоумив Джесіку НЕ вищипувати брови в ті дні? Мені незрозуміло, цей недолік відразу впадає в очі.

Макіяж Джесіка Сімпсон

4. Сподіваюся, що хутро ненатуральне, по тому як не припускаю носіння мертвої тварини на тілі жінок і чоловіків. В цілому все досить-таки непогано, макіяж в коричнюватих півтонах підходить Джесіці.

Макіяж Джесіка Сімпсон

5. Сліпуча посмішка і добрі іскристі очі – це, мабуть, єдине, що може замінити наявність косметики на обличчі дівчини. Мені подобається її зачіска, а макіяж, в принципі, нічим не примітний.

Макіяж Джесіка Сімпсон

6. Руда!? Джессіка була рудою!? Ніколи не бачила її в такому амлуа підступної спокусниці з золотистим волоссям. Можу сказати від себе – мені не подобається цей образ. Навіть багатообіцяючий погляд не рятує положення. Все злилося: і колір волосся, і колір сукні, і макіяж.

Макіяж Джесіка Сімпсон

7. Джессіка дуже симпатична і миловидна дівчина. Зараз їй терміново потрібно худнути, але ось на фото нижче вона струнка, красива і щаслива (знову ж суджу по обличчі, тому що при зайвій вазі воно дещо змінюється). Приємно бачити Сімпсон такою, навіть якщо вона віддала перевагу банальному мейк-апу.

Макіяж Джесіка Сімпсон

8. «Смокі-айс і ти богиня», але не з таким виразом обличчя.

Макіяж Джесіка Сімпсон

9. Образ Мерилін Монро котирується до сих пір. Джессіка на зйомках доводить це знову і знову, перевтілюючись в легендарну диву. Потрібно оцінити її старання, так як робить вона це не без успіху. Мені здається, що такий макіяж Джесіці до лиця.

Макіяж Джесіка Сімпсон

10. Все б добре, але дуже помітно, що Джесіка не виспалася. Сонний вигляд, як у мухи, є головним ворогом хорошого макіяжу.

Макіяж Джесіка Сімпсон

11. Молоденька «Rock Star» Джессіка і її безглуздий макіяж. Такий відтінок помади підходить далеко не кожній, в цьому плані не стала винятком і Джесіка.

Макіяж Джесіка Сімпсон

12. Несподівано виявилося, що Сімпсон схильна до повноти і її буквально «рознесло» після розлучення. Явна припухлість не підходить Джесіці, як і нижченаведений мейк-ап, та й образ в цілому.

Макіяж Джесіка Сімпсон

13. Ідентичний образ (див. № 12), відмінність лише одне – більш спокійний і м’який відтінок блиску, думаю, що він підходить Джесіці більше, ніж світло-рожевий блиск. І чому всі блондинки так люблять рожеве???

Макіяж Джесіка Сімпсон

14. А що? Дуже навіть гарний колір волосся. По-моєму, Джессіка даремно фарбує волосся в світлі відтінки (наскільки я зрозуміла від природи Сімпсон брюнетка), оскільки колір волосся, представлений на фото нижче, просто шикарний! Та й стандартний макіяж, до якого Джессіка настільки небайдужа, заграв в такому образі новими фарбами.

Макіяж Джесіка Сімпсон

15. Терпіти не можу коли вії розташовуються ось таким чином, наче їх неабияк погризла моль. Напевно, це дивно, але макіяж (за винятком війок) мені дуже подобається, не дарма Джессіка його так любить і використовує постійно.

Макіяж Джесіка Сімпсон

16. «Коронне кривляння» Джесіки (див. фото № 2). Не йде такий вираз обличчя Джесіці, як не крути, але, припускаю, що з ним вона вже зріднилася. Макіяж відверто поганий, та й по личку Джесс все ясно, мабуть він їй теж не особливо подобається …

Макіяж Джесіка Сімпсон

17. Мейк-ап чудовий! Все інше не для молоденької Джесіки.

Макіяж Джесіка Сімпсон

18. Простенька і сіренька, що ще тут скажеш? У нас на вулицях кожна друга наносить саме такий макіяж.

Макіяж Джесіка Сімпсон

19. Красиві зуби. На цьому все.

Макіяж Джесіка Сімпсон

20. Справжня фарбована блондинка … Якщо вже рожеве і біле, то у великій кількості. Макіяж занадто «солодкий».

Макіяж Джесіка Сімпсон

21. Навіяло спогади про юну Брітні Спірс. Може тому, що макіяж схожий? Якщо чесно, то моду на тіні насичено блакитних і бірюзових кольорів мені ніколи не збагнути. Для тих часів макіяж, напевно, був ідеальним. На сьогоднішній день все інакше.

Макіяж Джесіка Сімпсон

22. Фото сподобалося, навіть незважаючи на те, що Джесіка тут надто огрядна і потужна. Відтінок блиску для губ – хороший акцент.

Макіяж Джесіка Сімпсон

23. Погана якість фотографії, але аж ніяк непогані і я б навіть сказала «некволі» у Джесс «вії» …

Макіяж Джесіка Сімпсон

24. Практично природна Джесіка. А без макіяжу вона не така вже страшненька, як подейкували, але з ним все одно краще.

Макіяж Джесіка Сімпсон

25. Різниця з попереднім фото величезна. Тут вона сама жіночність і краса. Макіяж в її дусі, мені подобається.

Макіяж Джесіка Сімпсон

26. Ідеальний вихід у світ. Нарядик би скромніший і було б просто неймовірно красиво. Макіяж підібраний прекрасно, напевно, стилісти в той, день отримали більше свого звичайного окладу.

Макіяж Джесіка Сімпсон

Напишіть відгук