Макіяж Дженніфер Лопес

Шикарна жінка з особливим шармом, яка великодушна, красива, талановита, приваблива, турботлива і, як личить справжній королеві сцени, трохи примхлива – Дженніфер Лопес домоглася в цьому житті всього, чого хотіла. У неї є надійне плече – чоловік Марк Ентоні, двоє прекрасних дітей – дочка Еммі і син Макс, а також любов мільйонів шанувальників по всьому світу.

Макіяж Дженніфер Лопес

Щоб досягти всього цього, необхідно мати не тільки відповідний набір особистих якостей, а й бути доглянутою, чарівною і харизматичною жінкою. Дженніфер завжди одягнена з голочки і на неї приємно дивитися, адже вона не забуває і про макіяж, який так само як і одяг повинен бути ідеальним. Давайте подивимося саме на макіяж Дженніфер і трохи повчимося на її прикладі.

1. Цією красунею можна тільки захоплюватися, адже вона дійсно виглядає просто чудово. Навіть не віриться, що Джен вже 41 рік. На фото нижче макіяж не дуже вдалий, оскільки видно, що шкіра не так пружна і гладка, та й взагалі на цьому фото Лопес виглядає на свій вік. Сукупність невдалої зачіски і не зовсім вдалого макіяжу позначається на образі дуже сильно.

Макіяж Дженніфер Лопес

2. Свіжа, красива, гарненька дівчина з розкішною усмішкою! Образ просто зачаровує і назвати Дженніфер на цьому фото жінкою ну вже ніяк не можна, вона дівчина і крапка. Макіяж, звичайно, відмінний, але все-таки невеликий перебір з блакитними тінями відчувається.

Макіяж Дженніфер Лопес

3. Широкі брови відразу кидаються в очі, тому мені здається, що Джен варто їх подщіпать. Останнім часом мода на «кущисті брови» мене не радує, тому як мені подобаються бровки середніх розмірів (ні в якому разі не «ниточкою»!). Ну а в цілому макіяж і зачіска більш ніж гідні своєї власниці.

Макіяж Дженніфер Лопес

4. Помітила, що Дженніфер дуже часто жмуриться. Звичайно, це не дуже добре, тому що мімічні зморшки не додають особливої краси жінці, але заради хижого і чіпкого погляду Лопес жертвує навіть цим. Якщо дивитися фото в збільшеному розмірі, то стає ясно, що Дженніфер не збирається старіти, а продовжує радувати нас своїм бездоганним макіяжем. Дуже подобається образ, а в особливості нарощені (накладні) вії.

Макіяж Дженніфер Лопес

5. Знову блакитні тіні з блискітками. Мені здається, що іноді Лопес любить наносити макіяж в стилі «диско» і надягати на себе відповідні наряди. Це чудово, адже різноманітність в наш час вкрай важлива, але от такий макіяж добре виглядав би на сцені, а не на червоній доріжці. Мейк-ап не з цієї «опери».

Макіяж Дженніфер Лопес

6. Спекотна латиноамериканка в дії. Колись Джен обожнювала великі сережки у вигляді кілець, джинси з низькою посадкою, топіки, що відкривають спокусливий накачаний животик, і багато-багато іншого. Зараз же Дженніфер абсолютно інша. Але, дивлячись на такий макіяж і образ в цілому починаєш розуміти, що в душі вона саме така гаряча і безпосередня. Макіяж хороший, мені подобається. І брови тут не «брежнєвські», а цілком нормальні.

Макіяж Дженніфер Лопес

7. Мені здається, що цей макіяж – абсолютний стандарт Дженніфер Лопес і коли ідей у візажистів вже не залишається вони зупиняються саме на ньому. Мені такий макіяж в коричнюватих тонах подобається, на темній шкірі Дженніфер він виглядає приголомшливо.

Макіяж Дженніфер Лопес

8. Макіяж дуже красивий. Єдине, що я б замінила, так це помаду, оскільки вона ну ніяк не підходить тут.

Макіяж Дженніфер Лопес

9. Просто красуня! Якщо чесно, то я не можу назвати другу таку жінку, яка завжди і в усьому ідеальна. Мені такий макіяж безумно подобається, а вже в поєднанні з чудовою укладкою і коронним поглядом тигриці – це щось божевільно красиве!

Макіяж Дженніфер Лопес

10. Трохи затуманений погляд, але макіяж і зачіска все ще на рівні. Я вважаю, що Дженніфер повинна бути вдячна тим людям, які роблять її такою красивою. Факт залишається фактом – їй дуже пощастило зі стилістами.

Макіяж Дженніфер Лопес

11. Капелюшок, сережки-кільця, мила усмішка – ось та Дженніфер, яку ми всі знали в 90-ті. Зараз, хоч вона й намагається іноді «повертати себе колишню», їй це не дуже вдається. Макіяж знову стандартний, але як і раніше гарний.

Макіяж Дженніфер Лопес

12. Бездоганно зроблений макіяж. Мабуть, єдиний нюанс – це далеко посаджені один від одного очі, але візажистам не звикати і вони як могли, так і заретушували цей міні-недолік Дженніфер. Мені макіяж подобається, та й Дженніфер з ним виглядає незвично, така собі жінка-вамп.

Макіяж Дженніфер Лопес

13. Цей макіяж просто жахливий. Звичайно, це моя особиста думка, але з ним Дженніфер виглядає якось дешево чи що. Образ Мерилін Монро не вдався, просто жалюгідна пародія на оригінал, хоча Лопес я дуже люблю і поважаю.

Макіяж Дженніфер Лопес

14. Ніжність і легкість – перші асоціації прийшли на розум при вигляді цього макіяжу. Красиво і жіночно. Мені здається, що Дженніфер не вистачає саме такого макіяжу, так як сьогодні вона віддає перевагу виключно своєму «золотому стандарту».

Макіяж Дженніфер Лопес

15. А ось і він – «золотий стандарт». Звичайно незрівнянно з попереднім варіантом, а теж непогано, хоча вже неабияк набридло.

Макіяж Дженніфер Лопес

16. Гарний макіяж. Тут у Дженніфер такий щасливий погляд, що відразу відчувається, що людина задоволена своїм життям. Хотілося б щоб цей погляд Лопес пронесла через роки …

Макіяж Дженніфер Лопес

17. Розкішний і, напевно, один з улюблених моїх образів у Дженніфер. Відразу згадуються головні діви 20 століття. Мені подобається і макіяж і зачіска. Все підібрано грамотно і, що важливо, до найдрібніших деталей.

Макіяж Дженніфер Лопес

18. Макіяж відходить на другий план, коли в кадрі з’являється таке декольте. Але макіяж хороший, навіть дуже хороший. Що не сподобалося, так це зачіска і колір волосся.

Макіяж Дженніфер Лопес

19. Макіяжу величезний мінус, а всьому іншому величезний плюс.

Макіяж Дженніфер Лопес

20. Яка гарна зачіска! Ну а макіяж, а що макіяж … «золотий стандарт» і цим все сказано. Образ підходить Дженніфер.

Макіяж Дженніфер Лопес

21. Вибачте, але тут Дженніфер схожа на транссексуала. Хай вибачать мене її шанувальники, але цей макіяж надто вульгарний.

Макіяж Дженніфер Лопес

22. Дженніфер у мене асоціюється з левицею. Не знаю чому, але коли я побачила це фото мої асоціації ще більше зміцніли. Розкішна копиця волосся!

Макіяж Дженніфер Лопес

23. Дивно бачити співачку такою, але їй подібний образ підходить. Це не вульгарно, а дуже навіть стильно. Ось тільки, що з губами? Вони якогось неоднорідного кольору …

Макіяж Дженніфер Лопес

24. Брюнетка з найніжнішим макіяжем, що може бути прекрасніше!? Виявляється Дженніфер підходить темний колір волосся, ось вже не очікувала.

Макіяж Дженніфер Лопес

25. Ось така вона сьогодні – жінка, яка знайшла свій образ. Гарний макіяж, відмінна зачіска і спокійний погляд щасливої дружини і матері.

Макіяж Дженніфер Лопес

26. Красиво і соковито!

Макіяж Дженніфер Лопес

27. Як то кажуть «відчуй різницю». Дженніфер сьогодні і Дженніфер кілька років тому (на фото) просто непорівнянні. З роками співачка і актриса все краша. Макіяж тут в кращих традиціях Дженніфер, не вистачає тільки вій.

Макіяж Дженніфер Лопес

Напишіть відгук