Макіяж Даутцен Крез

Одна з найчарівніших моделей сучасності – нідерландська 26-річна красуня Даутцен Крез – пробила собі дорогу в життя сама. Вона самостійно відправила свої фотографії в модельне агентство і її помітили. Зараз Даутцен є не тільки однією з найбільш високооплачуваних моделей у світі, але і молодою мамою і дружиною. Супермодель, яка народилася в нідерландському селі Остермер, можна бачити майже на всіх заходах VS, оскільки Даутцен – це одна з найяскравіших і красивих янголят компанії на сьогоднішній день, а так як я люблю Victoria `s Secret я вирішила не обділяти Даутцен і зробити пост про неї.

Макіяж Даутцен Крез

1. Даутцен – неймовірно приємна дівчина! Іншої такої в сьогоднішньому шоу-бізнесі вдень з вогнем не знайдеш. Крім того, мені здається, що вона зразкова дружина і мати, яка весь свій вільний час проводить вдома. Така «домашня кішечка», якщо вам так завгодно. Я б не назвала її писаною красунею, але щось в ній безумовно є, тим більше, що зовнішні дані у неї абсолютно природні. У неї невелика асиметрія обличчя, але разом з тим вона по-своєму прекрасна (виділю очі, хоча це не очі, а бездонний океан якийсь). Макіяж на фото нижче мені подобається. Збільшуються до краю очей чорні стрілки – це практичні невід’ємна частина мейк-апу Крез.

Макіяж Даутцен Крез

2. А тут можна розгледіти всю її неідеальність, а разом з тим просту і природну красу Даутцен без частки фальші. Тут ні накладних вій, ні нарощеного волосся, ні глибокого декольте, ні зухвалого макіяжу … все вкрай спокійно і по-домашньому. Модель в звичайному светрі – хіба таке часто можна побачити? Макіяж я б зробила або м’якше (практично без нього), або поагресивніше чи що (можна тоненькі стрілки, що підкреслюють очі), хоча й так досить непогано. На фото Даутцен нагадала мені Шерон Стоун і це чи не показник, адже Шерон – розкішна жінка!

Макіяж Даутцен Крез

3. Чудовий макіяж в золотистих тонах. Не подобається тільки те, що брови ніби існують окремо від обличчя, та й прикрас не вистачає (по всій видимості модель їх не любить).

Макіяж Даутцен Крез

4. Гарна зачіска і ідеально підходить до неї макіяж, що може бути крутіше? В принципі-то нічого неабиякого немає (тіні + підводка на верхньому столітті, простий рожевий блиск для губ), але образ дуже чуттєвий.

Макіяж Даутцен Крез

5. Завжди казала, що однотипний макіяж VS погубить їх моделей. Ну чому вічно потрібно наносити це екстрарозовий блиск на губи? Я в непонятках. З макіяжем очей все добре, візажисти в цьому плані молодці.

Макіяж Даутцен Крез

6. На блідому обличчі Даутцен таке поєднання кольорів не «грає».

Макіяж Даутцен Крез

7. Сам образ дешевий, але макіяж … Ах, який він чудовий! Всіма руками за візажистів, що роблять таку роботу! Нарешті яскраво-блакитні очі Даутцен удостоїлися бути в центрі уваги! Взагалі помітила закономірність, що всім блакитнооким і сірооким дівчатам підходить така палітра кольору (сріблястий + блакитний + темно-сірий).

Макіяж Даутцен Крез

8. Риси обличчя подобаються, але вії просять туш. Туш в студію!

Макіяж Даутцен Крез

9. Дуже красиво. Коричнева гамма Даутцен теж до лиця.

Макіяж Даутцен Крез

10. Якщо дивитися з такого ракурсу, то макіяж приголомшливий. Все як треба: і вії загнуті, і тон шкіри хороший, і губи виглядають апетитно. До речі, така зачіска її дуже йде.

Макіяж Даутцен Крез

11. Цей макіяж ввів мене в роздуми. З одного боку я люблю, та що там я обожнюю блондинок з яскраво-червоними губами, але з іншого боку не всім такий колір йде. Начебто Даутцен і добре з такою помадою, а ніби і ні, але в будь-якому випадку такий образ а-ля Монро приносить мені тільки позитивні емоції, оскільки мені він завжди здавався ідеальним і іншого такого немає і, напевно, не буде.

Макіяж Даутцен Крез

12. Відмінні стрілки, часто роблю собі такі ж. І мені здається, що це дуже непоганий варіант для денного макіяжу.

Макіяж Даутцен Крез

13. Ох, який цікавий колір тіней! Треба взяти на озброєння, може навесні варто урізноманітнити макіяж, а то звикла до сірих і коричневих тонів, ну і до стрілок, що зовсім забула про існування інших кольорів … Відмінний образ, дівчина – весна!

Макіяж Даутцен Крез

14. ОЧІ! Боже, в них і справді можна потонути. Чоловік Даутцен вже потонув 500 разів, напевно. Макіяж очей мені не сподобався, аж надто багато блискучих тіней …

Макіяж Даутцен Крез

Напишіть відгук