Макіяж Брітні Спірс

Проробивши зовсім нелегкий шлях через терни, незрівнянна поп-принцеса – знову зірка. Вона впоралася з усіма труднощами, поміняла ставлення до життя і продовжує невпинний рух тільки вперед!

За роки своєї кар’єри Брітні Спірс зазнала як злети, так і падіння, але не змогла змінити свого звичного макіяжу. Так-так, саме макіяжу. Адже як би не змінювався стиль в її одязі, колір і відсутність / присутність волосся на голові, а також її особисте життя, тільки одне залишається незмінним, лише трохи видозмінюючись, і це «щось» – макіяж.

Макіяж Брітні Спірс

Сьогодні Брітні Спірс твердо крокує по життю, адже вона знайшла в собі сили прийняти найважливіше рішення – знову полюбити себе і повернути колишню любов шанувальників. Вона повністю готова радувати своїх фанатів, повертаючи заслужений титул однієї з головних зірок сучасного шоу-бізнесу.

Сьогодні ми розглянемо Обличчя Брітні, а точніше макіяж, нанесений на нього, оскільки це дійсно варто того. Як же змінювався макіяж суперстар Брітні Спірс з самого початку кар’єри до її практично пікової точки? Побачимо прямо зараз.

1. Зовнішність Брітні викликає у мене суперечливу думку, адже вона може бути як незабутньо красивою, так і нез’ясовно страшненькою. Не розумію в чому тут підступ, але по всій видимості Брітні дійсно заручниця образу невинної красуні з солодким голосом і сексуальними рухами. Брітні на фото нижче не викликає колишніх емоцій, так як вона вже далеко не юна дівчина і весь її запал енергії просто канув в лету. Макіяж все той же, але суть зовсім інша.

Макіяж Брітні Спірс

2. Макіяж досить непоганий, та й Брітні на цьому фото мені подобається. Вдало підкреслені карі очі і світлий відтінок помади (блиску) – ось ідеальний мейк-ап для поп-принцеси.

Макіяж Брітні Спірс

3. Якийсь «пошарпаний» видок у Брітні. «Розпливається» макіяж, дивна зачіска і втомлений погляд – це не є добре. Мені не подобається така Брітні Спірс, хоча вона і не червонець, щоб всім подобатися.

Макіяж Брітні Спірс

4. Ось тут вже зовсім інша справа. Все-таки гарно укладене волосся світлого відтінку, приємний погляд і, звичайно ж, сліпучий макіяж воістину творять чудеса.

Макіяж Брітні Спірс

5. Модний на ті часи макіяж сьогодні виглядає безглуздо. Я вважаю, що блакитні тіні абсолютно не гармоніюють з кольором очей Брітні, тому враження вкрай негативне і на такий макіяж просто неможливо дивитися. А вже про зачіску я взагалі мовчу …

Макіяж Брітні Спірс

6. Зухвала й енергійна Брітні подобається мені трохи більше, ніж спокійна. Дивлячись на фото, на якому макіяж грає фактично останню роль (вся увага зачісці), мимоволі згадуються ранні кліпи Брітні. Як шкода, що час не повернути назад і співачка вже ніколи не буде колишньою …

Макіяж Брітні Спірс

7. Ніжний макіяж і чарівний погляд. Мені здається, що Брітні дуже добра і вразлива людина, тому мені дуже неприємно, що їй довелося пройти через стільки принижень. Макіяж дуже милий і приємний.

Макіяж Брітні Спірс

8. Образ в цілому шалено красивий, а макіяж буквально казковий. Але все псують лінзи. Я думаю, що карі очі – це гідність Бріт, яке не варто ховати за штучним кольором.

Макіяж Брітні Спірс

9. Чарівний макіяж! Все прораховано до дрібниць, адже як ми бачимо мейк-ап ідеально гармонує з кольором сукні та просто підходить співачці. Зазначу посмішку Брітні … вона прекрасна!

Макіяж Брітні Спірс

10. Щось дивне на шиї … А так все подобається. Макіяж незвичайний кольором блиску для губ, який дещо відрізняється від звичного.

Макіяж Брітні Спірс

11. Особисто я проти таких експериментальних рішень. Мені зовсім не подобається подібний мейк-ап на Брітні. Швидше за все вся справа у формі очей співачки, яка відрізняється трохи опушеними зовнішніми куточками.

Макіяж Брітні Спірс

12. Ідеальний макіяж і чудовий колір волосся! Приємно вражена тим, що Брітні може бути настільки красивою. Але ось все, що надіто на Брітні мені не подобається.

Макіяж Брітні Спірс

13. А з темним волоссям Брітні не загубилася, хоча колись я і не уявляла цю співачку брюнеткою. Макіяж той же, що і при світлому кольорі волосся, та й виглядає він також. Брітні-блондинка і Брітні-брюнетка практично однакові, тому що колір волосся не особливо впливає на співачку. Але все-таки я віддаю пальму першості Брітні-блондинці, адже світлий – її колір.

Макіяж Брітні Спірс

14. Блакитні тіні були явно популярні в 90-ті. Повторюся, що на Брітні вони не виглядають.

Макіяж Брітні Спірс

15. Не дуже подобається зачіска, та й макіяж якось не вразив.

Макіяж Брітні Спірс

16. Красуня! Давно зрозуміла, що Спірс йдуть головні убори, ну а тут я переконалася в цьому зайвий раз. Єдине, що викликає легке здивування, так це широкі брови, які Брітні тільки псують. Сам макіяж бездоганний.

Макіяж Брітні Спірс

17. Я звичайно все розумію, але коріння волосся необхідно фарбувати, тим більше якщо ти – публічна людина. Що стосується макіяжу, то краще було б вибрати помаду світлішу.

Макіяж Брітні Спірс

18. І знову ці блакитні тіні … Нікуди від них не сховатися, не сховатися. Зауважу, що губи підкреслені досить непогано.

Макіяж Брітні Спірс

19. Дуже подобається макіяж, який не є чимось стереотипним, а вельми відрізняється від звичного.

Макіяж Брітні Спірс

20. Просто обожнюю цей образ Брітні! І чому сьогодні вона не віддає перевагу йому? Я не розумію …

Макіяж Брітні Спірс

21. Капелюшки – це те, що чудово виглядає на Брітні. Мені, безсумнівно, подобається все, що у неї на голові, але от з макіяжем вийшов промах. Або я чіпляюся?

Макіяж Брітні Спірс

22. Стандартний макіяж. Промениста посмішка розбавляє образ.

Макіяж Брітні Спірс

23. Сьогодні Брітні така. Не скажу, що вона стала якоюсь страшенно непривабливою жінкою, навпаки, з появою нового чоловіка вона помітно покращала. Але все-таки видно неозброєним оком, що є ще ті недоліки, які необхідні прибрати. Удачі, Брітні!

Макіяж Брітні Спірс

Напишіть відгук