Макіяж Аманди Сейфрід

1. Почну з образу, який мені дуже подобається. Я вважаю, що тут все ідеально: бездоганна шкіра, красива помада. До речі, окремо виділю саме очі, тому що вони чудові. Легкий смокі айс виконаний відмінно. Ну а зібране волосся роблять образ в цілому дуже стильним.

Макіяж Аманда Сейфрід

2. Хм … спірний образ. Начебто все добре: ніжна помада, очі красиво виділені, з’являється глибина погляду. Але все одно є щось що не вписується: можливо не треба було підкреслювати нижню повіку карандошом. А в цілому все відмінно!

Макіяж Аманда Сейфрід

3. Все супер! Мені особливо подобаються сріблясті тіні. Хоч тут і підкреслено нижню повіку, в даному образі не виникає ефект важких очей. Єдине, що я б можливо вибрала трохи інший колір блиску, більш ягідний.

Макіяж Аманда Сейфрід

4. Ауч! Мій вердикт – викинути золотисті тіні.

Макіяж Аманда Сейфрід

5. Ідеально! Накладні вії додають глибини погляду, ніжний блиск на губах – чуттєвості, і локони роблять образ дуже красивим.

Макіяж Аманда Сейфрід

6. Помада природних тонів змінилася на більш соковиті кольори. І зізнатися, Аманді, з її аристократичною блідістю обличчя, дуже йде.

Макіяж Аманда Сейфрід

7. А ось тут все не дуже добре. Губи вийшли блідими, як ніби їх фарбували в морозильній камері. Ось макіяж очей викликає двояке враження: лавандові тіні відмінно підкреслюють зелений колір, але в той же час виглядають трохи болісно. Загалом, образ мені не подобається.

Макіяж Аманда Сейфрід

8. Тепло! Саме з цим асоціюється у мене цей образ. Ніжний блиск підкреслює красиві губи Аманди і навіть поведені очі в поєднанні з шоколадними тінями – ідеально для неї.

Макіяж Аманда Сейфрід

9. Все красиво, єдине – червоні очі трохи псують картину. Але враховуючи графік її роботи, можна списати це на втому.

Макіяж Аманда Сейфрід

10. Все так красиво, що ні до чого прискіпатися. Цей ретро – образ дуже мені симпатизує. Можливо, я б в цьому випадку використала червону помаду – думаю, Аманді вона підійде.

Макіяж Аманда Сейфрід

11. Відмінно! Трохи тіней і блиску – і все, ти ідеальна.

Макіяж Аманда Сейфрід

Рекомендуємо також почитати про стиль Аманди Сейфрід.

Напишіть відгук