Макіяж Айшварії Рай

Індійська актриса і фотомодель Айшварія Рай має просто вражаючу красу. Вона настільки жіночна і приваблива, що милуватися нею можна нескінченно. Такої ніжної та м’якої краси я не бачила ні у кого, не знаю можливо є більш жіночні знамениті красуні, але я таких не помічала. Айшварія носить титул «Міс світу» 1994 року, тому її краса оцінена по достоїнству не тільки мною, але і всім світом. Та й як актриса Рай далеко не посередність, її роль у фільмі «Принцеса спецій» мене просто підкорила (хоча кілька інших фільмів цієї актриси я теж бачила, але в цій кінострічці вона чудова).

Макіяж Айшварія Рай

Зірка Боллівуда та Голівуду Айшварія Рай має неймовірно красиве обличчя, риси якого вона прекрасно підкреслює макіяжем. Саме мейк-ап цієї красуні ми розглянемо сьогодні.

1. Дуже гарний макіяж і хороший вибір сукні з аксесуарами. Один мінус – шпилька (або щось подібне до того) у волоссі. Набагато краще б виглядали легенькі локони, без всяких дрібниць.

Макіяж Айшварія Рай

2. Підкопатися нема до чого, оскільки все дійсно шикарно (макіяж в тому числі). Найголовніше – це вміння подати свою красу, якщо природа насправді не поскупилася. У Айшварії це виходить на п’ять балів, тому майже завжди вона чудово виглядає.

Макіяж Айшварія Рай

3. Невдала фотографія і невдалий вибір все, аж до кольору плаття. Занадто багато косметики на обличчі – це явно не для Рай, так як вона відразу ж стає схожа на папугу.

Макіяж Айшварія Рай

4. Риси обличчя і колір очей – це щось позамежне. Мені дуже подобаються стрілки і блиск на губах Айші, але от над віями слід було б попрацювати трохи краще (розумію, що вони натуральні, але можна іноді і накладними скористатися).

Макіяж Айшварія Рай

5. Дуже красива прикраса на шиї, та й макіяж в цей раз хороший. Мені подобається образ, але я віддаю перевагу споглядати розпущене волосся на Рай, а не заколоте в пучок.

Макіяж Айшварія Рай

6. Ідеальний макіяж! Все-таки вона нереально красива жінка, але не без вад – у Айшварії проблемна шкіра. Не раз помічала багато невеликих прищиків на її чолі, ось і цього разу вони видніються.

Макіяж Айшварія Рай

7. Бездонні очі і чуттєві губи (схожі на губи Моніки Белуччі) Айшварії Рай – це ідеал для багатьох чоловіків, які мріють про свою другу половинку. Шкода, що навіть у такої красуні є недоліки.

Макіяж Айшварія Рай

8. Не дарма в Індії Айшварію вважають еталоном краси. Красива укладка, відмінний макіяж, елегантний одяг і гордо піднята голова в сукупності з убивчою красою – це чи не еталон?

Макіяж Айшварія Рай

9. Макіяж в пастельних або золотистих тонах, а також незмінні стрілки – ось те, що робить обличчя Айшварії ще більш красивим. А на додаток до цього йде прекрасний стиль в одязі.

Макіяж Айшварія Рай

10. Коронний помах лівої брови і погляд, і всі чоловіки затамувавши подих дивляться лише на неї. Та що гріха таїти, я теж дивлюся на неї саме так. Мені подобається макіяж, але не подобається укладання, не люблю коли волосся лежить неприродно.

Макіяж Айшварія Рай

11. Невластивий макіяж для Айшварії. Напевно, захоплюючись її красою, я повинна сказати, що він мені подобається, але ні – це далеко не так. Я суджу об’єктивно, тому скажу прямо – такі тони не підходять до кольору очей (і кольору шкіри) Айши.

Макіяж Айшварія Рай

12. Чогось в мейк-апі не вистачає, але от чого? Я не можу зрозуміти …

Макіяж Айшварія Рай

13. Уявлю, що це фото я не бачила. Немов випускний 2000 року в Україні. Ні макіяж, ні плаття мені не подобаються.

Макіяж Айшварія Рай

14. Просто суперкраса! Неначе Айшварія щойно виграла конкурс «Міс Всесвіт». Мені подобається і фото, і плаття (респект творцям) і, звичайно, макіяж зірки.

Макіяж Айшварія Рай

15. У неї якась дивна брова на цій фотографії, цікаво що з нею? А мейк-ап просто чудовий, слів немає. А зубки-то які, блиск!

Макіяж Айшварія Рай

16. Вау! Ось це стрілочки! Щось в дусі Джолі. Мені подобається все, що вище губ, так як колір блиску просто не моє, напевно …

Макіяж Айшварія Рай

17. Обожнюю індійські сарі, так красиво, жіночно і казково можна виглядати в них, що просто розуму незбагненно. Мені подобається макіяж Айшварії і її колір волосся.

Макіяж Айшварія Рай

18. Така молоденька і вже переможниця! Рай був всього 21 рік, коли вона стала «Міс світу» і після цього все її життя перекинулася. Хотіла бути архітектором, а стала відомою на весь світ актрисою і моделлю. Люблю такі «казки» зі щасливим кінцем. Макіяж для тих років хороший. До речі, погляд у Айшварії був зовсім інший.

Макіяж Айшварія Рай

19. Скоро Айшварія нарешті стане матусею! Вагітній 37-річній актрисі хочеться побажати тільки щастя, любові і здоров’я ну і, звичайно, сімейного благополуччя і здорову дитинку, бажано дівчинку, схожу на неї. Макіяж на фото нижче прекрасний, обличчя не перевантажено.

Макіяж Айшварія Рай

Напишіть відгук