Лак для нігтів - види

Лак для нігтів - види лаку для нігтівДовгі нафарбовані нігті були частиною жіночого образу ще в доісторичні часи. Імовірно, перший лак для нігтів з’явився ще в XXX столітті до н.е. в Китаї. Довгі нігті були ознакою багатства і приналежності до вищого стану (адже з такими руками фізично трудитися неможливо), тому жінки відрощували їх до 15-20 сантиметрів. Лак застосовувався і в Стародавньому Єгипті, так як нігті на руках і ногах деяких статуй пофарбовані в червоний колір.

Прототип сучасного косметичного засобу з’явився в 1930 роках (винахідник – Черльз Ревсон). Його перевага полягала в тому, що він був водонерозчинних, хоча тримався лише кілька днів і містив дуже шкідливі речовини. Та й палітра тоді була не дуже різноманітна. Зараз дівчата можуть вибрати будь-який колір, який душі завгодно, крім того, з’являються все нові текстури і модні явища в області манікюру.

Лак для нігтів: основа, закріплювач і декоративний лак

Щоб правильно зробити манікюр, необхідно використовувати професійні косметичні засоби, перш за все – основу і закріплювач.

Основа необхідна для того, щоб захистити платину від негативного впливу елементів, що входять до складу барвника. Крім того, вона вирівнює поверхню, завдяки чому манікюр зробити легше і виходить він гарніше. Багато основи містять лікувальні компоненти, які зміцнюють нігті, запобігають появі грибкових інфекцій, сприяють швидкому зростанню.

Потрібно дати основі висохнути, а потім наносити декоративний (кольоровий) лак, який є головним компонентом будь-якого манікюру. Купуйте дорогу якісну косметику, не варто гнатися за дешевизною. Дорогі лаки на нігтях, як правило, видно відразу, вони легше наносяться і довше триматися.

Після основного кольору необхідно нанести закріплювач, який забезпечує довгостроковість манікюру. Закріплювач швидко висихає і залежно від складу додає матовість або глянсовий блиск.

Якщо Ви звикли економити і купувати не дуже дорогі лаки, то ідеальне рішення для грамотного і якісного манікюру – дорогі основи і закріплювач перевірених марок. Існують засоби «два в одному», які є відразу і основою, і закріплювачем.

Види декоративних лаків для нігтів

Кожна дівчина знає, що текстура лаку для нігтів буває різною. Виділимо основні різновиди:

  1. Глянцевий – найпоширеніший вид лаків, він з’явився першим і до сих пір залишається найбільш затребуваним. Він дарує нігтям яскравий глянсовий блиск. Як правило, він наноситься в два шари, дуже бліді відтінки – в три шари, а для занадто яскравих кольорів вистачить і одного. Потребує якісному нанесенні, так як всі нерівності відразу ж помітні на поверхні. Додатковий блиск може додати закріплювач.
  2. Матовий лак останнім часом стає все більш популярним. Ця речовина більш щільної текстури, яке швидко висихає і не має характерного блиску. Наноситься в 1-2 шари і довго тримається. Існують спеціальні покриття, які можуть зробити матовою глянсову поверхню.
  3. Перламутровий. Це лак з характерним перламутровим відблиском. Хороший тим, що такий блиск приховує нерівності поверхні, однак його потрібно наносити на всю поверхню нігтя, не залишаючи непрокрашенних ділянок. З цієї причини перламутрове покриття не підходить для тих, хто вирівнює обриси нігтьової пластини за допомогою декоративного манікюру.
  4. Хамелеони. Існує кілька різновидів лаків-хамелеонів: одні змінюють колір залежно від кута зору, інші змінюються під впливом різних температур.
  5. Магнітні лаки: при піднесенні магніту до нафарбованої і ще не висохшої поверхні текстура змінюється і створюється малюнок (як правило, вертикальні або діагональні хвилі).
  6. Лаки для малювання – спеціальні засоби для нанесення малюнка на нігті. Як правило, це більш рідкі та щільні речовини.
  7. Останнім часом стали актуальні блискітки – продаються рідкі склади з блискітками або суха розсип.

Лак для нігтів: модні тенденції

Манікюр в 2012 році – це спосіб підкреслити природну красу і стиль. Головна тенденція сезону – короткі нігті закругленої форми. Як правило, використовуються однотонні лаки, проходить мода на малюнки, квіткові мотиви, акваріумний манікюр – словом, на все, що пов’язано з підкресленою декоративністю.

Якщо говорити про кольори, то найбільш актуальними є відтінки червоного і рожевого, а також яскрава кричуща палітра – жовтий, оранжевий, зелений і ін

Синій колір для манікюру – хіт сезону 2012. Найбільш популярні глибокі темні відтінки з глянцевим або перламутровим блиском.

Стало актуально використовувати блискуче текстури – золотий і срібний блиск, можливо срібло з блакитним відтінком.

Ще один дуже популярний колір лаку для нігтів – графітовий. Він підкреслює стиль, проте потрібно правильно підбирати поєднання. Найкраще такий манікюр підходить для вечірнього образу.

З глибоких відтінків популярні бордовий, коричневий, темно-фіолетовий.

Одна з найактуальніших тенденцій манікюру 2012 – пастельні тони – ніжно-рожевий, бежевий, персиковий та ін У цій палітрі переважають матові текстури.

Що стосується дизайну нігтів, то найактуальніші явища в цьому сезоні – місячний манікюр і кракелюр (ефект розтріскування).

Напишіть відгук