Картопляна дієта латиноамериканських індіанців

Картопляна дієта латиноамериканських індіанців

Власне, це навіть не одна дієта, а цілих три, так що можна вибирати або скористатися з деякими проміжками часу усіма трьома.

Картопляна дієта латиноамериканських індіанців не тільки допомагає схуднути, але і сприяє очищенню організму, по ефективності приблизно рівному клізмі.

Перший варіант дієти

Триває три дні, за час яких можна скинути три кілограми

Півтора кілограма великої картоплі потрібно ретельно вимити, обсушити, а потім запекти в духовці, поки шкірка не стане хрусткою. Розділити на шість однакових порцій і їсти протягом дня приблизно через рівні проміжки часу без солі, приправ і масла (як вершкового, так і рослинного). Так як картопля краще їсти гарячим і разом з шкіркою, рекомендується готувати ці порції окремо. Запивати їжу слід питною водою, переважно – джерельною. І ніяких алкогольних напоїв!

Другий варіант дієти латиноамериканських індіанців

Розрахована на один тиждень

Півтора кілограма картоплі потрібно ретельно вимити, зварити в мундирі і розділити на чотири-шість порцій. Дві з них потрібно з’їсти без солі і приправ, в решту можна додати трохи оливкового або вершкового масла, лимонного соку і навіть сіль (в мінімальних кількостях).

Третій варіант: такої дієти можна дотримуватися протягом 15 днів, не побоюючись за своє здоров’я, тому що організм отримує щодня 1250 ккал, майже повну норму білка і вітамінів В, і РР, а вітамін С навіть у надлишку. Крім того, в раціоні є життєво важливі мінеральні речовини: капій, залізо, магній, фосфор, кальцій. У картоплі також присутні вітамін В2, пекгіни і незамінні амінокислоти.

Півтора кілограма картоплі потрібно ретельно вимити, обсушити, запекти в духовці або зварити на пару. Додати лимонний сік, трохи оливкової або соняшникової олії, дрібно нарізану петрушку і часник. Крім того, картоплю можна розтовкти і приготувати пюре на воді, додавши до нього трохи вершкового масла. Не солити!

Напишіть відгук