Як створити свій стиль в одязі

Як створити свій стиль в одязі

Ще сама богиня моди, неперевершена Коко Шанель, говорила про те, що мода проходить, а стиль залишається. Саме тому знайти свій власний стиль прагнуть багато хто, але особливо ті люди, які не хочуть залежати від примх дизайнерів.

Але перед тим як відповісти на питання про те, як створити свій стиль в одязі, потрібно зрозуміти, що ж таке стиль.

Що таке стиль?

Що таке стиль

Поняття стилю включає в себе сукупність багатьох компонентів. Якщо одяг, взуття та аксесуари відповідають один одному, а також місця, куди їх наділи, пори року, особистості, характеру і зовнішності людини, то можна стверджувати, що це і є стиль. Однак знайти свій, індивідуальний стиль – завдання непросте. На такі пошуки може піти не один рік, але воно дійсно того варто. Але як створити свій стиль одягу? Для того, щоб зробити це, необхідно навчитися вибирати серед численних модних дрібниць такі, які будуть відповідати фігурі і зовнішності людини, а також її способу життя, звичкам і інтересам.

Безумовно, вирішити таке завдання відразу неможливо. Однак процес пошуку власного стилю може стати дуже і дуже захоплюючим. А нагородою за зусилля стане бездоганний зовнішній вигляд і захоплені погляди оточуючих!

Як створити свій стиль в одязі?

Як створити свій стиль в одязі

На шляху до власного стилю необхідно пройти декілька важливих і обов’язкових етапів:

  1. Визначитися з бажаннями. Простіше кажучи, потрібно намітити для себе кінцевий результат. Спробуйте дати визначення того стилю, якому ви бажаєте слідувати. Ви хочете завжди виглядати вишукано, гламурно або елегантно? А, можливо, ваша мета – ексцентричний і яскравий стиль? Або ж ви прагнете до суворого або, навпаки, сексуального образу? Також слід подумати і над тим, яким чином ви не хотіли б виглядати ні за що.
  2. Підібрати кольорову гаму. Неправильно підібраний колір одягу може зіпсувати навіть найвишуканіший його дизайн, а також додати людині кілька зайвих років, зіпсувати тон обличчя і волосся. Вам слід визначити свій кольоротип. Виходячи з нього, і необхідно підбирати колірні поєднання.
  3. Звернути увагу на фігуру. Це також вкрай важливо. Потрібно неупереджено проаналізувати всі переваги та недоліки фігури. Звернути увагу на зріст і пропорції тіла. Краще всього, звичайно ж, визначити тип фігури (наприклад, «пісочний годинник» або «груша»). Сьогодні нескладно знайти інформацію про те, як можна за допомогою одягу візуально скоректувати недоліки фігури. Нехтувати цією інформацією не варто – вона дуже знадобиться при виборі фасону одягу.
  4. Проаналізувати спосіб життя і оточення. Для того, щоб відповісти на питання про те, як створити свій стиль в одязі, потрібно пройти і цей етап. Хоч ви бачите людей, які оточують вас, дуже часто, придивіться до них уважніше. Проаналізуйте і ту обстановку, яка найчастіше вас оточує. Все це повинно дати вам підказку щодо того, в якому напрямку вам необхідно рухатися. Якщо, ви, приміром, є молодою матусею і проводите багато часу на вулиці з коляскою, чи варто вам при цьому одягатися в вечірні вбрання і високі шпильки?
  5. Вивчити модні тенденції. Незважаючи на те, що мода менш стабільна, ніж стиль, не звертати на неї уваги не дозволено. Мода – це обов’язкове доповнення стилю. Сліпо слідувати їй, безумовно, не варто. Але повністю ігнорувати рекомендації дизайнерів також не можна.
  6. Провести аналіз стильових напрямів. Цей етап можна вважати заключним. Знайдіть інформацію про те, якими рисами характеризується кожний окремий стиль одягу. Уважно подивіться ілюстрації до описів. Склавши воєдино результати досліджень, які ви провели раніше (касаемо вашого типу зовнішності, фігури, способу життя, інтересів та ін.), Виберіть той стиль, який краще за інших відповідає висновкам, які ви могли зробити. А ще не бійтеся експериментів. Іноді ми й самі не підозрюємо, що саме може підійти нам найкраще!

Професійні стилісти також нерідко дають свої поради щодо того, як створити свій стиль одягу. Вони рекомендують віддавати перевагу брендовим речам. Але справа не тільки в тому, що вони більш якісні. Просто брендові марки завжди продумують стиль до найдрібніших деталей. А адже стильний образ обов’язково повинен бути закінченим. Якщо ж у вас немає можливості купувати одяг у брендових магазинах, уважніше придивляйтеся до речей: недоробки дизайнерів доведеться виправляти вам.

Напишіть відгук