Гелеве нарощування нігтів: всі за і проти

Гелеве нарощування нігтів

Багатьом дам сьогодні хочуть отримати максимально повну інформацію про те, що відбувається за дверима салонів краси, яким чином здійснюється догляд за шкірою, волоссям, як відбувається нарощування вій і гелеве нарощування нігтів. Особливо багато питань виникає з приводу створення манікюру за допомогою гелю, оскільки цей спосіб, хоч і з’явився пізніше акрилового моделювання нігтів, але вже встиг знайти  своїх шанувальниць.

Гелеве нарощування: чим такі нігті відрізняються від акрилових

Перше, що спадає на думку при згадці про гель як матеріал для штучних нігтів, це питання: навіщо він взагалі потрібен, якщо є акрил? Тим більше, що акрилове нарощування нігтів дає прекрасний результат, практично не має мінусів. Чи варто придумувати щось нове, якщо і так існує чудовий спосіб створення бездоганного манікюру на тривалий час.

Насправді, незважаючи на дуже схожий результат, гелеві нігті істотно відрізняються від акрилових.

 • Гель не пропускає кисень, але ніготь під ним відчуває себе комфортно і росте так само, як і зазвичай. Завдяки такій властивості гелю, нігті з нього можуть прожити до 4 місяців за умови регулярної корекції.
 • На відміну від акрилу, гель не маю неприємного запаху.
 • Гелеві нігті мають глянцевий блиск немов після недавніх відвідин манікюрного кабінету, тому можна зовсім не наносити на них лак.
 • Гель застигає тільки під впливом ультрафіолету, тому при такому нарощуванні немає необхідності поспішати, побоюючись швидкого затвердіння маси.
 • Гель більш еластичний, ніж акрил, тому при поломці гелевого не так серйозно травмується власний ніготь.
 • Гель – більш алергенний матеріал, тому майстри з гелевого нарощуванню частіше страждають від алергії.

Дизайнерські можливості гелевого нарощування

Сайт onlywoman.org.ua вважає, що саме гелеве нарощування здатне зробити нігті дивно красивими. Завдяки своїй прозорості, гель дає можливість створення найбільш незвичайних композицій всередині нігтя, при цьому малюнок не зітреться і не зблякне. На сучасному ринку можна знайти гелі самого різного кольору та відтінку. Гелеві нігті виглядають привабливо самі по собі, навіть без лакового покриття, але при бажанні на них можна нанести будь-який малюнок або наклеїти стрази. Гелеві нігті дозволяють створювати на них цікаві композиції, оскільки на них чудово лягає абсолютно будь-який лак, а також прекрасно тримається клей. Такі нігті можуть мати саму різну форму і довжину.

Нарощування гелем – для чутливих і тонких нігтів

Про те, чи дійсно гелеве нарощування має перевагу перед акриловим нігтям, ведеться безліч суперечок, в яких істина до цих пір так і не народилася. Одні вважають, що акрил міцніший і кращий, інші з боєм рвуться довести, що гель набагато безпечніший, приємніший, гарніший і т. д.

Якщо говорити про красу, то тут сперечатися не варто, так як це виключно справа смаку. А от якщо існує проблема дуже тонких і ламких нігтів, то, як показує практика, нарощувати їх краще все-таки за допомогою гелю.

По-перше, гель деяким чином зміцнить свій ніготь, заповнить тріщини і нерівності.

По-друге, під дією ультрафіолетових променів відбувається знезараження поверхні нігтів, що в свою чергу знижує ризик виникнення і розвитку якого-небудь захворювання.

Види гелевого нарощування

Кінцевий результат нарощування за допомогою гелю залежить не тільки від того, яким матеріалом буде користуватися майстер, але й від виду нарощування.

Так само, як і акрилові нігті, манікюр на основі гелю можна виконувати на форму і на тіпси.

Існує також однофазне, двофазне і трифазне нарощування нігтів за допомогою гелю.

 • При однофазному нарощуванні на ніготь наноситься всього один шар гелевого покриття.
 • При нарощуванні нігтів у дві фази, на ніготь спочатку наноситься захисний шар гелю, а потім – основний.
 • Найнадійніший спосіб гелевого нарощування штучних нігтів – трифазний, коли гелевий ніготь створюється в три фази, кожна з яких завершується обробкою ультрафіолетовим світлом. Трифазне нарощування дозволяє зробити нігті максимально міцними.

Догляд за гелевими нігтями

Як стверджують фахівці, гелеве нарощування нігтів повністю позбавляє необхідності робити манікюр, однак при цьому не можна забувати про періодичної корекції. Важливо також:

 • Не піддавати штучні нігті занадто сильному навантаженню, домашню роботу виконувати в гумових рукавичках.
 • Гелеві нігті чутливі до низьких температур, тому їх необхідно берегти від морозу, під впливом якого вони можуть лопнути.
 • Бажано берегти нігті від відкритого вогню, оскільки загоряються вони досить легко.
 • Не можна підпилювати гелеві нігті металевою пилочкою.

Якщо правильно доглядати за гелевими нігтями, нарощеними в кабінеті професійного майстра, манікюр довгий час буде і красивим, і стильним, і зручним. А витрачені час і матеріальні кошти повернуться у вигляді гарного настрою від одного тільки погляду на акуратні, привабливі нігті.

Напишіть відгук