Elos епіляція – безболісно й ефективно

Elos епіляція

Для видалення небажаного волосся з тіла придумано безліч методів епіляції – починаючи від фотоепіляції і закінчуючи видаленням волосся за допомогою лазера. У всіх цих методів є один істотний недолік – вони не гарантують позбавлення від небажаного волосся назавжди. Єдине виключення – Elos епіляція, яка завдяки унікальній технології руйнування волосяних фолікул дозволяє зберегти шкіру ідеально гладкою на дуже довгий термін.

Що таке Elos епіляція

Технологія Elos епіляції – це свого роду синтез декількох видів видалення небажаного волосся, об’єднання енергії лазерного випромінювання і радіовипромінювання. Під дією лазерного випромінювання нагрівається і руйнується пігмент меланін, що забезпечує волоссю їх темний колір (точно так само, як і при звичайній лазерної епіляції). А радіовипромінювання нагріває і руйнує сам волосяний фолікул.

Такий синтез двох випромінювань вважається набагато безпечнішим, ніж стандартна лазерна епіляція, оскільки не залежить від кольору шкіри і волосся – а значить, ніяк не порушує пігментацію шкіри і ефективний незалежно від кольору і товщини волосся.

Основні переваги Elos епіляції

Основні переваги Elos епіляціїНа відміну від інших методів видалення небажаного волосся на тілі, технологія Elos епіляції допомагає боротися навіть з найдрібнішим, майже непомітними світлим волоссям – так званими пушковими волоссям, яке можна помітити, наприклад, над верхньою губою.

На відміну від лазерної епіляції, яку не рекомендується виконувати, якщо волосся світле або сиве, Elos епіляція не має таких протипоказань і завжди ефективна – незалежно від того, якого кольору волосся чи шкіра. Оскільки комбіноване випромінювання технології Elos епіляції впливає одночасно на кілька волосин, за допомогою такого способу можна видаляти волосся на будь-яких ділянках тіла – будь то плечі, спина, руки, ноги, обличчя.

Elos епіляція підходить навіть для смаглявої, дуже темної шкіри, у випадку з якою лазерна епіляція найчастіше виявляється не ефективною або викликає порушення пігментації шкіри. У цієї технології, на відміну від інших методів епіляції, практично немає побічних ефектів. Але найважливіша перевага Elos епіляції – відсутність болю. Будь-які методи видалення небажаного волосся, як відомо, досить болючі, а процедура Elos епіляції не викликає больових відчуттів і лише в рідкісних випадках супроводжується мінімальним дискомфортом.

Як виконується процедура

На відміну від інших методів епіляції, ніякої підготовки перед Elos епіляцією не потрібно – можна засмагати, користуватися іншими методами видалення волосся з тіла без обмеження. Порядок виконання Elos епіляції схожий з процедурою стандартної лазерної епіляції. Перед процедурою на шкіру, яка очищається спеціальним розчином, наноситься тонкий шар охолоджуючого гелю, мінімізує неприємні відчуття в ході епіляції.

Під час Elos епіляції можна помітити мінімальний дискомфорт, але дія випромінювання не викликає болю. У крайніх випадках перед процедурою на шкіру наноситься анестетик – знеболюючий препарат для місцевого застосування. Сеанс Elos епіляції може тривати від декількох хвилин до години і більше – тривалість процедури залежить від величини ділянки шкіри для епіляції. Для досягнення максимальних результатів зазвичай рекомендується декілька сеансів – в більшості випадків достатньо шести-восьми процедур.

Наскільки ефективна Elos епіляція

На відміну від інших методів епіляції, Elos епіляція руйнує волосяний фолікул без можливості відновлення – фактично це означає, що в місцях, що піддаються дії випромінювання, волосся більше не з’являться. Щоб Elos епіляція дала максимальний результат, потрібно кілька сеансів – в ході процедури випромінювання руйнує тільки волосяні фолікули в активній фазі, тому через певний проміжок часу, коли активної фази досягають інші фолікули, сеанс Elos епіляції необхідно повторити.

Як правило, для повного видалення небажаних волосся з тіла необхідно кілька процедур – точну кількість сеансів Elos епіляції залежить від стану і кольору волосся і шкіри (світле волосся вимагають найбільшої кількості часу для гарантованого видалення).

Напишіть відгук