Догляд за обличчям після чистки

Догляд за обличчям після чисткиСлід, перш за все, пам’ятати про те, що догляд за шкірою обличчя після чищення повинен бути особливим, оскільки впродовж трьох днів буде відновлюватися захисний шар шкіри. З цього випливає, що до шкіри особи після очисних процедур потрібно ставитися особливо дбайливо. Не можна піддавати шкіру різких температурних перепадів. Пити алкогольні напої або виходити на вулицю, не обробивши шкіру обличчя кремом з SP-фактором.

Незалежно від того, які способи чищення обличчя вами використовувалися, потрібно пити більше чистої води і зволожувати максимально шкірний покрив. Важливо пам’ятати, що догляд за обличчям після чистки вимагає максимальної зібраності й обережності.

Що робити для догляду після чищення обличчя

Після того, як процедура чистки шкіри обличчя завершена, через кілька годин потрібно уважно оглянути своє обличчя. Особливо важливо це зробити якщо проводилась чистка обличчя вдома або косметологом, який не знає всіх особливостей вашої шкіри. Зверніть увагу на наявність червоних цяток або ранок, а якщо вони з’явилися, продезінфікуйте їх йодом, щоб не з’явилися прищики. Якщо все в нормі, то замість звичного нічного крему для обличчя використовуйте реп’яхову олію для шкіри обличчя, крем з алое вера чи засіб для відновлення шкіри після засмаги.

Вранці наступного дня після очищення шкіри обличчя, його знову потрібно уважно оглянути. Вмиватися звичайним засобом не слід, краще протерти шкіру лосьйоном або обполоснути мінеральною водою. Для того щоб вмиватися, краще відкрити нову пляшку і використовувати її тільки для цих цілей. Не пийте з пляшки для вмивання, є ризик занесення бактерій, а горлечко краще ретельно продезінфікувати спиртом або йодом.

Догляд за шкірою після чищення обличчя

Після чистки шкіри обличчя дуже актуальний догляд за нормальною шкірою обличчя натуральними засобами або використання зволожуючих кремів. Тональний крем слід замінити пудрою. Після приходу додому рекомендується вмиватися, застосовуючи засоби для нормальної шкіри. Можна також розвести мінеральною водою глину до молочної консистенції і вмиватися отриманим розчином. Подібним чином необхідно доглядати за шкірою не менше трьох днів після чистки. Не потрібно забувати стежити за жирністю шкіри, не можна також шкіру пересушувати. Якщо на шкірі буде помітний жирний блиск, не варто застосовувати особливо активні косметичні засоби. Після повного відновлення шкіри можна використовувати для догляду за нею звичайні косметичні засоби.

Напишіть відгук