Дихальна гімнастика Оксісайз

Цей новий метод зниження ваги, заснований на унікальному впливі кисню на жирові відкладення, став популярним не так вже давно – всього років 5-6 тому.

Проте вже встиг зарекомендувати себе як дієвий, що приносить очікувані результати комплекс. Прихильників у цього методу досить багато, і в першу чергу завдяки тому, що він не вимагає ні значних фізичних навантажень, ні нещадних дієт, ні великих витрат часу. Спеціальна дихальна гімнастика укупі з фізичними вправами може зайняти всього 15-20 хвилин в день. Але при цьому за тиждень може прибрати до 10 см з талії.

Дихальна гімнастика Оксісайз

Дихальна гімнастика Оксісайз. Тест

Перш, ніж приступити до занять дихальною гімнастикою Оксісайз, проведіть невеликий тест.

Усядьтесь зручніше в крісло, надівши вільний одяг, який не сковує рухи. Покладіть одну руку на животі, іншу – на грудях. Видихніть повністю повітря, а потім максимально повно вдихніть.

Якщо під час тесту рука на видиху наблизилася до хребта, а на вдиху віддалилася – ви дихаєте діафрагмою, і у вас саме як там не є правильне діафрагмове дихання.

Як виходить діафрагмове дихання?

При скороченні діафрагма утворює так званий парціальний вакуум між грудною кліткою і легкими. Як тільки всередину тіла надходить повітря, підводиться живіт, через що створюється відчуття, що ми дихаємо животом, хоча насправді повітря туди не проходить. При видиху діафрагма знову приймає звичну куполоподібну форму, повертаючись в спокійне положення.

Однак більшості людей звичніше дихати грудьми. Можливо, саме тому багато хто страждає від таких захворювань як ожиріння, всілякі нервові розлади і гіпервентиляція.

При грудному диханні ми даємо легким всього лише мінімум повітря, і через це дихаємо неглибоко, уривчасто. Але достатньо лише освоїти хоча б ази діафрагмового дихання, і можна відчути, як повітря розширює легені, а кров наповнюється киснем, даруючи його кожній клітинці нашого організму. Тому методика Оксісайз може надати неоціненну послугу в оволодінні правильним, цілющим диханням.

Дихальна гімнастика Оксісайз. Базовий комплекс

Вдох

 1. Зробіть швидкий, різкий вдих ніздрями. При цьому не забувайте, що дихання повинно бути діафрагмовим.
 2. Як можна ширше посміхніться, розтягуючи куточки рота. Посмішка розширить ніздрі і дасть вам відчуття контролю над власним тілом.
 3. Максимально розслабивши м’язи живота, підготуйте його до глибокого повного вдиху.

Підйом

 1. Глибоко вдихніть, а потім втягніть і підійміть по максимуму нижню частину живота.
 2. Здійснюйте тазом погойдуються руху всередину і вгору.
 3. Стисніть, втягніть і підніміть сідниці.
 4. Максимально напружте м’язи промежини.

Вдих через ніс

 1. Зробіть 3 додаткових до вдохи через ніс. Це допоможе зміцнити відразу кілька груп м’язів: шиї, обличчя, живота. Легені при цьому повинні заповнюватися максимально глибоко.

Видих

 1. Для повноцінного видиху губи потрібно витягнути, ніби збираєтеся пити через соломинку, і видихайте з деяким опором. Під грудною кліткою має відчуватися сильна напруга в м’язах.
 2. Підніміть підборіддя вгору. Голову на видиху ні в якому разі не опускати.
 3. Сідниці весь час повинні бути втягнутими.
 4. Повітря необхідно виштовхнути з легенів із зусиллям. 3 різких, сильних до видиха:

– Необхідно зробити 3 сильних до видиха, максимально звільнивши легені від повітря. При цьому не забувайте, що голову не можна опускати, а сідниці повинні бути весь час у напрузі. Це необхідно для повного видиху і наступного вдоху. При цьому буде відчуватися скорочення м’язів живота, так вони приходять в тонус.

Щоб дихальна гімнастика Оксісайз принесла бажані плоди, необхідно підключити спеціальні, базові вправи.

Якщо вдасться виконати цей комплекс чотири рази, ви зробите 1 повтор базового комплексу дихальної гімнастики.

Це і є основа всього методу дихальної гімнастики Оксісайз. У ній немає нічого складного, все досить легко, але ефективно. Як результат, тіло придбає підтягнутість, зникне задишка, нормалізується обмін речовин. Весь організм в цілому прийде в тонус.

Отже, якщо ви освоїли метод дихальної гімнастики Оксісайз, то можна сміливо переходити до першого рівня вправ.

Напишіть відгук