Бразильська епіляція зони бікіні

Бразильська епіляція зони бікіні

Літо на порозі – час скидати зайву одяг і відкривати себе світові на огляд. Якщо в інші сезони до депіляції можна було ставитися як-небудь, то літні купальники не прощають жодних вад. Доводиться вибирати метод депіляції і для зони бікіні – найніжнішою, важливою, і тому притягує погляд на пляжі.

Все більше і більше дівчат щороку перед пляжним сезоном віддають перевагу так званій бразильської депіляції або бразильському воску – методу депіляції важкому, але ефективному.

До речі, саме цей спосіб позбавлення від небажаного волосся в інтимних зонах вибирають для себе найяскравіші голлівудські зірки – Гвінет Пелтроу, Мадонна, Дженніфер Еністон.

При бразильської епіляції волосся в зоні бікіні видаляються за допомогою тканинної смужки і розтопленого воску. Видаляється майже весь волосяний покрив пахової зони за винятком тонкої смужки у статевих губ – напевно, щоб підкреслити, що перед нами статевозріла жінка, а не учениця початкової школи. Пози, що приймаються клієнткою під час процедури, як у камасутрі – доведеться задирати ноги за голову і взагалі відкинути всякий сором перед майстром. Напевно, не потрібно нагадувати, що процедура ця не найприємніша і ступінь неприємності безпосередньо пов’язаний з індивідуальною здатністю терпіти біль.

Все залежить від особистих смаків і готовності постраждати за красу, але насправді на літо бразильська депіляція надзвичайно зручна: можна не думати про проблему досить тривалий час (до місяця) і немає необхідності класти в чемодан різні бритвені верстати, гелі для гоління і креми- депілятори, а потім всю відпустку щодня відслідковувати, не потрібно чи видалити зайве.

Що стосується гігієни після і під час процедури бразильської депіляції, то необхідно неухильно дотримуватися наступних правил. Категорично забороняється проводити подібну процедуру самостійно – необхідно проходити депіляцію тільки у фахівця-косметолога. Гігієнічні умови проведення процедури обов’язково слід оцінити «на око» і якщо щось не сподобалося, краще обрати інше салон.

Безпосередньо перед процедурою необхідно провести ретельну гігієну інтимної області, щоб уникнути ризику інфекцій або фолікулітів. Також можна провести легкий пілінг під душем, щоб пом’якшити і підготувати шкіру зони бікіні до депіляції і відлущити відмерлі клітини, щоб уникнути в подальшому проблеми врослого волосся.

Під час процедури рекомендується сильно натягувати оброблювані ділянки шкіри – це дозволить хоч трохи пом’якшити біль. Перший раз процедура, безсумнівно, дуже болюча. Але жінки, постійно практикують цей метод, стверджують, що після декількох разів біль помітно знижується – виникає деякий звикання.

2019-03-09T01:24:18+00:00марта 26, 2012|