Біг на місці для схуднення

Біг на місці для схудненняЩоб відчувати себе добре і постійно залишатися у формі, без активного способу життя і рухливості ніяк не обійтися. Одним з кращих рішень було б зайнятися бігом (за умови, що до цього виду фізичного навантаження у вас немає протипоказань). Але в умовах сучасного життя виділити для цього час і знайти підходяще місце буває непросто. В такому разі справжнім порятунком може стати біг на місці.

Біг на місці практично не поступається за своїм впливом бігу по пересіченій місцевості, особливо якщо ви займаєтеся на біговій доріжці, що має різні програми. Під час бігу на місці задіюються всі групи м’язів, тренується серцево-судинна система, опорно-руховий апарат, спалюються калорії, тому біг на місці часто практикують для схуднення.

Під час бігу тіло сильно нагрівається, а це вимагає чималих енерговитрат – організм починає черпати енергію з жирових відкладень. Разом з цим відбувається тренування всього тіла і зміцнення різних груп м’язів.

Крім того, під час бігу ми починаємо активно дихати, насичуючи киснем все наше тіло. Це сприяє кращій роботі організму і більш активному перебігу обмінних процесів.

Посилене потовиділення також дає свій результат: заодно позбавляємося від токсинів та зайвої рідини.

Біг на місці має свої переваги перед заняттями на вулиці. У першу чергу, це можливість займатися в будь-який зручний для вас час: встали і побігли. По-друге, відпадає необхідність пошуку зручного маршруту і додаткового простору. По-третє, ви не залежите від погодних умов. Та й витрачений на тренування час в такому випадку дещо скорочується, а для зайнятих людей це суттєво.

Бажано бігати на біговій доріжці, але й простий звичайний біг на місці також хороший. Тим не менше, якщо є така можливість, краще встановити тренажер або вийти самому на свіже повітря: на балкон, терасу, у двір. Так тренування будуть більш корисними. Максимально наблизити обстановку до природної допоможуть спеціальні режими підйому і спуску бігової доріжки.

Навіть якщо ви бігаєте на місці для схуднення, необхідно потурбуватись про зручну спортивного взуття і одягу.

Якщо ви вирішили схуднути, то під час бігу на місці рекомендується постійно змінювати тип бігу, швидкість і інтенсивність, а також додати й інші вправи, спрямовані на різні групи м’язів. Тренування повинні бути регулярними і грамотно організованими. Не забувайте також про харчування: тільки здорова їжа та помірні порції приведуть вас до бажаного результату.

Біг на місці для схуднення корисний і ефективний, тільки без системності та корекції раціону не принесе плодів. Тому бігайте регулярно, але не розраховуйте на швидкий результат. Через якийсь час ваша фігура неодмінно почне змінюватися, а здоров’я – міцніти!

Напишіть відгук