Медовий масаж для схуднення

Медовий масаж для схуднення – маніпуляція, яку можна робити вдома, без допомоги професіоналів. Проте в деяких салонних краси його проводять масажисти, зазвичай «солодка» процедура поєднується з лазнею або сауною і обгортаннями для схуднення. Основна мета масажу з медом – зменшення підшкірної жирової прошарку і видимих ​​проявів целюліту. Прихильники цієї процедури вважають, що мед може «витягувати зі шкіри» шлаки і токсини, тим самим зменшуючи небажані об’єми.

Медовий масаж для схуднення

Медовий масаж: як робити

Якщо неправильно підготуватися до процедури, ви можете випробувати досить сильну біль. Перш ніж приступати, слід добре розігріти шкіру. Саме тому масаж бажано робити після лазні, сауни, гарячого душу або ванни. Тільки так ви зможете відчути, що мед «пішов на користь», адже розігріта шкіра менш чутлива до болю.

Після зігріваючих водних процедур слід розтертися рушником. Потім нанесіть на шкіру чайну ложку оливкової олії з ефірними маслами цитрусових або ялівцю. Протягом 3-7 хвилин виконайте масаж з маслом, і тільки потім приступайте до медових процедур.

Обітріть руки насухо, потріть долоні одну об одну, візьміть 0, 5 столової ложки рідкого меду і нанесіть на розігріті долоні. Потім почніть як би «приклеювати» руки до проблемних зон і різко відривати. Ви повинні бачити, як червоніє і розігрівається шкіра. Проводити процедуру слід, поки мед не стане сірим, між долонями з’являться білясті «нитки». Це означає, що необхідно переходити до наступної зони. Повторіть процедуру з масляного до медового масажу, потім відпочиньте 10-15 хвилин і промийте тіло водою.

Найкраще робити цей масаж увечері, перед тим, як лягати спати.

Існують варіанти медової процедури – іноді мед наносять прямо на живіт або стегна і «прокочують» з проблемних зон звичайною дерев’яною качалкою, круглою скляною пляшкою або «прохлопуют» руками. У будь-якому випадку, час дії на одну проблемну зону не повинен перевищувати 10 хвилин, також не можна робити медовий масаж на «холодне тіло».

Зазвичай рекомендують 10-15 сеансів медового масажу, причому проводять їх день за днем, без перерви на відпочинок і відновлення. Іноді радять чергувати один день масажу з медом з одним днем ​​обгортань на основі фукуса або глиняних обгортань для схуднення.

Думка фітнес-тренера

Медовий масаж може бути хорошим помічником в справі позбавлення від зайвої ваги. Головне тут – ставитися до цього засобу без фанатизму. «Приклеювання і відрив» протипоказані як спосіб масажу тим, хто має чутливу шкіру й капіляри, близько розташовані до її поверхні. Якщо ви будете робити такий масаж, можлива поява синців.

Другий момент пов’язаний з тим, що саме по собі нанесення меду на шкіру не може спалити жир. Худнути за рахунок жирового прошарку людина може тільки в одному випадку – якщо вживає з їжею менше енергії, ніж витрачає протягом дня. Всі ж інші варіанти – всього лише підтримують процедури.

Медовий масаж не рекомендується поєднувати з курсом пілінгу тіла або навіть робити після домашнього скрабу для схуднення. Мікротравми шкіри можуть перерости в справжні розриви, якщо ви не будете витримувати інтервал між масажними процедурами. Не потрібно робити медовий масаж під час курсу активних процедур в солярії або коли ви засмагаєте на сонці. В ідеалі між медовим курсом і відвідуванням солярію має пройти як мінімум два тижні.

Механічний вплив при медовому масажі схожий на звичайний щипок, здатність спалювати жир часто приписують не самому масажу, а меду, з яким він робиться. Так, продукт бджільництва містить багато корисних речовин – амінокислоти, жири, вітаміни, антиоксиданти – все це може принести користь шкірі, проте на процес розпаду жирової клітини прямо не впливає. Щоб схуднути з медовим масажем вам слід налагодити всі інші складові програми зниження ваги. Для початку підберіть собі дієту, складіть комплекс вправ, який будете виконувати систематично, і тільки після цього підключайте супутні кошти.

Відмовитися від медового масажу варто вагітним, а також тим, хто має або в дитинстві мав алергію на мед. Якщо сама процедура для вас занадто болюча, ви завжди можете скористатися аптечними кремами з екстрактом меду і вібромасажером для домашнього використання.

Чи допоміг вам медовий масаж схуднути і позбутися целюліту? Залиште свої відгуки!

Напишіть відгук