Американська дієта

Американська дієта

Американська дієта – це одна з найбільш модних дієт в Європі. Її основні правила можна звести до наступного: треба правильно вибирати відповідні продукти, не висушувати організм, відмовляючи йому в рідині; не вживати “важкі” жири; забезпечувати організм необхідними вітамінами і мікроелементами в достатній кількості.

Не потрібно рахувати калорії, головний контролер – власні відчуття. Правда, і швидкого ефекту чекати не потрібно, зате ви можете досягти будь-якого бажаного ваги – за досить довгий термін. Але, звичайно, краще не ставити перед собою нездійсненних завдань.

В американської дієти немає ніяких заборон, крім одного: не можна їсти після 17.00. Рідина ввечері допускається, але ніяких продуктів – це обов’язкова умова. Пити можна багато, не тільки ввечері, але і протягом всього дня, адже рідина допомагає очистити організм.

Незважаючи на те що заборонених продуктів у цій дієті немає, пам’ятайте: якщо ви з’їли щось жирне, краще закусити його скибочкою ананаса або декількома часточками грейпфрута. Крім того, якщо ви вибрали для себе обмежений набір продуктів, приймайте вітаміни і мікроелементи.

Приступаючи до американської дієті, налаштуйтеся на те, що у вашому житті починаються прекрасні зміни, тоді процес піде набагато легше, а позитивні зрушення будуть помітніше.

Напишіть відгук