Аквааеробіка - вірний спосіб позбавитися від зайвої ваги

Аквааеробіка для похудання

А ви чули що за допомогою аквааеробіки можна швидко і з задоволенням розлучитися з целюлітом? Готові? Ну, тоді почнемо: для початку не зайвим, напевно, було б дізнатися, що ж таке взагалі аквааеробіка, як можна схуднути, за допомогою цього виду фітнесу, а також чим корисна аквааеробіка. Отже, заняття аеробікою у воді називається аквааеробікою, іншими словами, аквааеробіка для схуднення включає в себе вправи з аеробіки у воді, рівень, якої не є глибоким (припустимо, це басейн).

Сама елементарна і відома вправа, яку можна робити у воді – це плавання. Однак, щоб займатися аквааеробікою не потрібно дуже добре вміти плавати, адже заняття на самому справі проходять при невеликому рівні води. Сама аквааеробіка для схуднення доступна тим людям, які або не можуть з якихось причин займатися просто аеробікою, або не хочуть цього. Цей вид фітнесу дає помірну, нежорстку навантаження на тіло, і тому аквааеробікою можуть займатися навіть ті люди, у яких є проблеми з суглобами і спиною.

… В деяких випадках аквааеробіка може стати порятунком для людей, що страждають зайвою вагою …

Але як же можна схуднути за допомогою аквааеробіки? При знаходженні нашого тіла у воді, воно буде постійно намагатися зігрітися, навіть при комфортній для нього температурі, і саме тому схуднення за допомогою аквааеробіки буде відбуватися досить ефективно. Зайві кілограми будуть зникати, а твій обмін речовин буде протікати в інтенсивному процесі. При цьому вібрації води будуть впливати на тіло таким чином, що його контури стануть чіткими, вода допоможе зігнати зайву вагу, і в результаті тіло придбає необхідну пружність.

Як проходять заняття з аквааеробіки?

Як проходять заняття з аквааеробіки

На початку йде розминка, потім комплекс з вправ, званим основним

Заняття з аквааеробіки для схуднення проходять досить стандартно. На початку йде розминка, потім комплекс з вправ, званим основним, в нього входить робота над проблемними зонами і в кінці розтяжка. Ви будете в воді крокувати, бігати, а також стрибати, необхідно буде проводити помахи ногами, руками, іншими ви будете виконувати у воді вправи, пов’язані з танцями. Вправи вам будуть показувати інструктор. Якщо ви хочете збільшити навантаження, то ви отримаєте рукавички, які підсилюють опір води, аквагантелі, і навіть ласти, так що повір, навантаження не здасться тобі занадто легкою. Для занять тобі необхідно буде мати гумову шапочку і закриту шапочку.

… Зазвичай заняття аквааеробікою закінчуються гідромасажем, яким обладнані більшість басейнів і сауною. Погодьтеся, більше скидається на приємний вечір у жіночому клубі ніж на курс аеробіки …

Багато хто також можуть задаватися таким питанням: аквааеробіка для схуднення це добре, але які є протипоказання? Їх не багато. До них відносяться цистит, інфекції геніталій, а також простудні захворювання. Крім того, перед початком занять необхідно обов’язково отримати консультацію у вашого лікуючого лікаря.

Комплекс вправ з аквааеробіки:

Комплекс вправ з аквааеробіки

Незважаючи на те, що вправ з аквааеробіки досить багато в цій статті наведені лише деякі з них

Незважаючи на те, що вправ з аквааеробіки досить багато в цій статті наведені лише деякі з них, і ти зможеш скласти для себе особисту програму для занять.

Вправа 1

Рівень води дістає до грудей. Біг у воді. Коліна постарайся підняти високо, а руками рухати як при самому звичайному бігу. Можна бігати не просто на місці, а по всьому басейну, як мінімум 15 хвилин.

Вправа 2

Працюємо над стегнами і сідницями. Встань так, щоб обличчя твоє було звернуто до поручнів, а рівень води діставав до грудей. Праву ногу підніми максимально високо, потім відведи назад і опусти. Тримай спину прямо. Повторюй цю вправу 15 разів для лівої і 15 раз для правої ноги.

Вправа 3

Підстрибуючи, повертай тулуб вправо, а потім вліво. Ця вправа допомагає пропрацювати косі м’язи живота. При цьому виконуємо цю вправу протягом декількох хвилин.

Остерігайтеся різких стрибків тиску. Вони можуть відбуватися в слідстві різкого збільшення навантаження

Вправа 4

Повернись спиною до борту басейну і обіприся на нього. Піднімаючи ноги вперед, починай виконувати вправи «ножиці» або «велосипед».

Вправа 5

Залишаючись в цьому ж положенні, підтягуємо коліна до грудей і повертайся в початкове положення.

Вправа 6

Зайшовши у воду по пояс, роби у воді випади ногами. При цьому ти зможеш опрацювати стегна і сідниці.

Вправа 7

Спираючись об борт басейну, затисніть м’ячик між ногами і постарайся опустити ноги в воду. Ця вправа зможе пропрацювати прес, а також внутрішню частину стегна. Робимо цю вправу близько трьох хвилин.

Вправа 8

Необхідно встати у воді по пояс. Потім покласти перед собою що-небудь не тоне (можливо, це буде пінопласт). Поклавши на нього долоні, дави вниз, як би старайся його втопити. Спину необхідно тримати рівно. Виконувати цю вправу необхідно дві-три хвилини.

Аквааеробіка для схуднення: відгуки

Якщо ти зможеш уважно поставитися до відгуків до аквааеробіки для схуднення, то в результаті почерпнеш дуже важливу для себе інформацію.

Катя: «… Аквааеробіка приводить мене прямо в захват. Я займалася простим шейпінгом, втомлювалася дуже швидко, боліло тіло, але результату не було ніякого. А на аквааеробіки я не втомлююся зовсім і результати все на обличчя. Найголовніше ще ввечері не їсти і займатися як мінімум два рази на тиждень … »

Діана: «… Я займаюся вже цілий місяць. Целюліту стало набагато менше. І ще у нас займається дівчина, яка скинула 30 кг за цілий рік. У мене вага залишився той же, але рихлість пропадає, і обсяги мої стали менше … »

Леді: “… Я скинула 8 кг протягом двох місяців. І це без дієти. Ще я кинула палити, мені було дуже важко дихати. Зараз відчуваю себе прекрасно, раджу аквааеробіку всім …”

Аквааеробіка і вагітність

На сьогоднішній день лікарі одноголосно підтримують думку про те, що під час вагітності вести активний спосіб життя не тільки корисно, але й необхідно. Виняток становлять індивідуальні протипоказання. Саме тому жінки, які чекають поповнення в сім’ї, можуть зайнятися аквааеробікою, щоб підтримати свою фізичну форму.

Заняття аквааеробікою для вагітних, допоможуть зняти навантаження не тільки з ніг, але й зі спини, і в результаті ти зможеш відчувати себе більш комфортно. Дослідження довели, що жінки, які займалися аквааеробікою змогли більш полегшено витримати пологи і вони протікали менш болісно.

Що ще можна сказати про аквааеробіки? Заняття цим видом фітнесу засновані на тих же принципах, що і на суші. Аквааеробіка для схуднення має мету підняти частоту пульсу і утримати його на певному рівні протягом 20 хвилин. Музика для занять з аквааеробіки і хореографія такі ж, як при певних заняттях аеробікою, і як вже говорилося вище, тут так само можна використовувати додаткове обладнання, наприклад, обважнювачі.

Аквааеробіка: в чому плюси?

  • Розлучаємося з целюлітом;
  • Загартовування (температура води 20-25 градусів;
  • Оптимальний час занять: 30-60 хвилин;
  • Прискорюється обмін речовин;
  • Зміцнюється м’язовий пояс, при цьому м’язова маса не росте;
  • Шкіра стає більш пружною;
  • Емоційне і фізичне розслаблення;
  • Нормалізується сон;
  • При дієтичному харчуванні можна скинути до 6кг за місяць!
  • Гарний настрій після занять …

Також раджу приділити пильну увагу вибору інструктора з аквааеробіки, адже саме інструктор порадить всім, як правильно підбирати обладнання для занять і дасть потрібні поради для правильного виконання вправ. Ваш тренер, крім того, може порадити вам, де необхідно придбати товари з аквааеробіки, які вони повинні бути, а також пояснить користь уважного вибору музики для занять.

Напишіть відгук