8 причин змінити свій імідж

8 причин змінити свій імідж

1. Ти собі набридла

Почни з фігури. Навіть незначні зміни фігури приведуть до того, що ти сама почнеш сприймати себе як іншу людину. Тільки не поспішай сильно худнути. Іноді варто трішки поправитися, щоб відчути себе більш жіночною, впевненою і спокійною. У будь-якому випадку відмінні зміни будуть якщо приділити хоча б хвилин 15 в день на фізичні вправи. Обирай то що ближче по духу: ходьба пішки пару зупинок, ранкова зарядка, а може бути запальні танці вдома під музику або на дискотеці.

2. Ти хочеш відповідати новому оточенню

Для цього почни з одягу. Адже, як відомо, зустрічають по одягу. Зверни увагу, у що одягнено те оточення, в ряди якого ти так прагнеш влитися і потім сміливо вирушай в магазин на шопінг. Також намагайся бути в курсі останніх новин в світі, ці знання дуже допоможуть тобі, коли ти будеш вести світські бесіди.

3. Ти хочеш привернути увагу

Якщо хочеш привернути увагу конкретного чоловіка – одягайся яскравіше, але не занадто зухвало, стань сміливіше, сексуальніше. Для того щоб привернути увагу, не завжди треба змінюватися зовні – спробуй змінити свій голос, попрацювати над інтонацією. Якщо хочеш домогтися свого, говори чоловікові швидко, високим різким голосом – це для чоловіків майже катування, і вони зроблять все, що ти вимагаєш, лише б це скоріше припинилося. А якщо ти хочеш спокусити – навпаки, говори якомога повільніше, низьким грудним голосом.

4. Ти хочеш приміряти “чужий образ”

Починати треба з макіяжу. “Запозичить” обличчя когось, потім освоюй вираз очей, посмішку і манеру повертати голову. Це допоможе розкритися тобі як особистості, позбутися зайвої скромності і подолати сором’язливість. Чужі образи – чудовий спосіб розсунути межі своїх можливостей.

5. Тобі потрібен новий творчий імпульс

Почни зі зміни роду занять. Знайди нове хобі, заняття, або вирушай чого-небудь вчитися. Те, чим ми займаємося більшу частину дня, накладає свій відбиток і на зовнішній вигляд і на образ життя. Нове заняття спричинить за собою появу нових знайомих, ідей і т. д.

6. Ти закохалася

Твоя хода “літає”. Все прекрасно в житті. Сміливо вирушай в магазин за покупками: тобі адже тепер необхідні обновки для численних побачень, знайомств з його друзями та родичами. Не бійся експериментувати в зачісці та макіяжі – будь різною, дивуй свого чоловіка. І він ще більше буде прив’язуватися до тебе, намагатися дізнатися і вгадати який він побачить тебе наступного разу, в якому новому образі, і буде все більше і більше цінувати свою неповторну й таку завжди різну, неповторну і завжди прекрасну дівчину.

7. Невдачі в особистому житті або на любовному фронті

Ви розійшлися. І ось здається – порожнеча, тужливі думки “кому я потрібна така …”. Запам’ятайте – найкращий спосіб помститися колишньому – стати щасливою без нього! Самотність – прекрасний спосіб зайнятися собою заради себе коханої і напередодні нового чоловіка, нових відносин, нової любові. Головне – не опускати руки і не запускати себе. Адже багато худнуть в стресових ситуаціях, але і не менша кількість – поправляється, намагаючись “заїсти” погані думки, тугу, нудьгу, самотність. Ні в якому разі! Беремо себе в руки – і бігом від стресу і зневіри – в спортзал, в салон краси. Освоюємо новий макіяж, робимо нову зачіску, купуємо новий одяг. А саме оновлюємося, і в першу чергу зовні. Тепер вам ніхто не може перешкодити в задоволенні займатися собою, тепер ви можете витрачати гроші виключно на себе кохану.

8. Ти хочеш бути ще красивішою

Поекспериментуй із зачіскою. Нова укладання, якщо цього мало – новий колір волосся. Після цього почнуть змінюватися і твої звички. Сходи до професійного візажиста – нехай він підбере тобі варіант денного і вечірнього макіяжу. Або сама запишись на курси візажу – і сама навчишся підкреслювати свою красу, ще й подружкам можеш допомагати. Відвідай стоматолога і вилікуй все-все зуби, постав брекети інкогніто – вони непомітні для оточуючих, так що ти зможеш посміхатися, скільки заманеться. Хочеш постройнеть – сідай на дієту, але не сувору. Або купи обновку. Немає багато грошей – придбай красиві аксесуари: прикраси, красиву шаль або яскравий пояс і сумку.

Змінюйся – і це приверне до тебе нових людей і додасть нові нотки в твоє життя.

Напишіть відгук