10 помилок стилю

Більшість з нас вважають, що народилися з бездоганним смаком. Однак звідки на вулицях стільки жахливо одягнених людей? Ви і самі напевно часто ледь стримувалися, щоб не сказати комусь: «Зніміть це негайно!». А бездоганні ви самі? Давайте розглянемо найпоширеніші ляпи в стилі, одязі та макіяжі.

1. Не підбирайте все ідеально тон-в-тон і малюнок до малюнка

Такий точний збіг текстур використовується тільки у ляльок. Ви ж не хочете виглядати як «лялька Таня № 5, ГОСТ ХХХ»?

10 помилок стилю - фото 1

2. Надлишок аксесуарів

Три браслета, сім кілець, два кольє, гудзики, заклепки і бантик? А ви не боїтеся, що вас заарештують за неприпустимий шум на вулиці?

10 помилок стилю - фото 2

3. «Готичний» макіяж

Так, не обов’язково носити рожеву помаду і голубенькі тіні. Але якщо ви збираєтеся поєднувати чорні тіні і темну помаду, переконайтеся спершу, що сьогодні дійсно Хелловін.

10 помилок стилю - фото 3

4. Розбіжність малюнка

Ніколи, чуєте, ні-ко-ли не поєднуйте клітинку і смужки. Багато малюнків можна з’єднувати для більшої оригінальності, але клітинка і смужки не поєднуються в принципі.

10 помилок стилю - фото 4

5. Неохайний манікюр

Облізлий лак або обгризені нігті здатні перетворити вас на гарбуз, тобто, пробачте, в замазуру, що б ви не носили.

10 помилок стилю - фото 5

6. Стирчать лямки ліфчика

Це не виглядає стильно, це виглядає неохайно. І не підбирайте лямки в тон до одягу, це тільки додасть безглуздості. Між іншим, не надіти ліфчик нітрохи не краще: в одному випадку зі ста, ваші груди будуть виглядати сексуально, в останніх дев’яносто дев’яти вони будуть висіти, бовтатися, підстрибувати або некрасиво перекошуватися.

10 помилок стилю - фото 6

7. Неправильна довжина брюк

Даремно ви думаєте, що капрі – це будь-які штани, які вам короткі. Правильна довжина капрі – якраз посередині між коліном і щиколоткою.

10 помилок стилю - фото 7

8. Занадто тісні джинси

Припустимо, вони підтягнуть вашу попку і живіт. Але знаєте, що вони зроблять з вашою талією? Кожен зможе прикинути на око, скільки в вас сала.

10 помилок стилю - фото 8

9. Занадто багато білого

Не варто поєднувати біле взуття і білий низ в одязі (штани, спідницю і т.п.). Ви будете виглядати, як медсестра на обході.

10 помилок стилю - фото 9

10. Вилазять з штанів стринги

Ви дійсно думаєте, що це сексуально? Це просто неохайно – до того ж виникають думки, що ви просто не змогли як слід натягнути джинси на вашу неосяжну попу.

10 помилок стилю - фото 10

Напишіть відгук